Prima pagină » Cancan » Aurora și Săndel Mihai au vorbit despre tristețea din viața lor. „Despărțirea…”
Aurora și Săndel Mihai au vorbit despre tristețea din viața lor. „Despărțirea…”

Aurora și Săndel Mihai au vorbit despre tristețea din viața lor. „Despărțirea…”

14 dec. 2025, 10:20,
Redacția BZI în Cancan

Aurora și Săndel Mihai sunt unul dintre cele mai puternice cupluri din showbiz. Deși oamenii îi văd foarte des la televizor, puțini sunt cei care știu că cei doi au fost despărțiți o perioadă! Artistul se pregătea de o întâlnire cu… o altă domnișoară!

Ei au o poveste de dragoste demnă de scenariul unui film! Cei doi artiști formează un cuplu de succes de mulți ani și au o familie superbă alături de băiatul lor, care le calcă pe urme în carieră!

Cuplul Aurora și Săndel Mihai au dezvăluit una dintre cele mai importante zile ale relației lor de iubire

Aurora și Săndel Mihai sunt alături unul de celălalt de mai bine de 20 de ani și sunt foarte fericiți împreună. Cei doi se sprijină reciproc în carieră și formează o echipă perfectă și pe scenă, nu doar în viața de zi cu zi.

Deși nu au vorbit des despre acest lucru, Aurora și Săndel Mihai au făcut declarații despre ziua în care au ajuns din nou unul în brațele celuilalt. Împăcarea lor s-a produs spontan, într-o perioadă în care amândoi erau foarte curtați de alte persoane.

Cei doi au avut parte și de o perioadă în care au stat despărțiți, însă a fost nevoie doar de o reîntâlnire ca să îi aducă înapoi împreună.

”A apărut un bolid pe stradă, eu mă plimba. Era o mașină scumpă. Am văzut un bărbat frumos. Băieții își mai făceau suvițe, era șuvițat, bronzat, era îmbrăcat în costum de in. (…) I-am făcut cu mâna, el mi-a făcut cu mâna și s-a oprit lângă mine. Cred că o oră am stat la povești lângă mașină”, a declarat Aurora Mihai, la Xtra Night Show.

Săndel a recunoscut că mergea la o întâlnire cu o altă femeie

Deși este o poveste cu final fericit, pentru că destinul i-a readus înapoi împreună, Săndel Mihai a mărturisit că în acea zi era pregătit să meargă la o întâlnire cu o altă domnișoară. Iată, însă, că iubirea pe care i-o purta Aurorei, chiar și într-o perioadă dificilă, i-a dat peste cap planurile.

”Eu mergeam la întâlnire cu altă gagică! Nu m-am mai dus”, a declarat Săndel Mihai.

Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Articol recomandat
FOTO Nicușor Dan pregătește scenariul de rezervă pentru Palatul Victoria. Guvern minoritar dacă Executivul Veștea nu obține votul Parlamentului
Nicușor Dan analizează scenariul de rezervă pentru formarea Guvernului. Dacă Executivul condus de Adrian Veștea nu primește votul Parlamentului, una dintre variante este un guvern minoritar format din PNL, USR și UDMR. În timp ce negocierile pentru formarea noului Executiv continuă într-un climat politic tensionat, președintele României, Nicușor Dan, analizează și variante alternative pentru depășirea […]
Nicușor Dan pregătește scenariul de rezervă pentru Palatul Victoria. Guvern minoritar dacă Executivul Veștea nu obține votul Parlamentului

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

`
`
BZI - Editia Digitală - pdf
20 iunie 2026
20 iunie 2026