Breaking News
Planul roşu de intervenţie a fost activat sâmbătă seară, în judeţul Arad, în urma unui accident rutier în care a fost implicat un autocar care transporta 33 de persoane. Accidentul a avut loc la ieşire din localitatea Buteni.
La faţa locului intervin echipaje de descarcerare de la ISU Arad.
„Accident rutier cu descarcerare, autocar cu 33 de persoane, răsturnat la ieşire din Buteni, spre Cuied. S-a activat planul roşu”, a transmis ISU Arad.
Intervenţia pompierilor este în dinamică. La faşa locului au sosit şi echipaje de Poliţie.
Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Ce fel de șoferi se angajează?
Dați mai multe detalii, ce firma , de unse venea , unde se ducea ? Ca avem rude care trebuie sa acasă!!! De ce se qscund informații?