Breaking News
În continuarea rubricuței de azi, vă mai povestesc babele câte ceva de prin Spetalul de Copchii. Cică acum ceva vreme a ajuns un copil cu păduchi acolo. Doftorii și asestentele nu l-au verificat și l-au trimis pe secție, la internare. În câteva zile, mai mulți copii erau plini de păduchi, dar s-a rezolvat totul. Bela cea blondă a intrat într-un salon, iar păduchii au luat-o la sănătoasa. Acum, cei de la deratizare s-au gândit s-o plimbe pe Bela prin subsoluri, să alunge și șolobanii…
Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Așteptăm cu nerăbdare raportul Camerei de conturi și atunci sigur vor parasi spitalul toți șobolanii.
Cat e Alexe jupan, Bella sta si suje linistita… si la Spital si la Costel
Toți păduchii au fugit la Alinuța ….credeam că doar bărbații ….