Breaking News
Încep babele rubrica de azi cu o chestiune pe care au auzit-o recent. Că faptele s-au cam prescris, a ieșit la iveală o chestiune destul de interesantă. Mai știți când Mișu a fost implicat într-un accident rutier în Păcurari? Atunci, toată cercetarea milițienilor s-a făcut pe repede-înainte. Surpriză însă. Mișu a fost luat de-o parte să sufle în fiolă, dar altcineva a suflat de fapt ca, să fie testul negativ. La urechile babelor a ajuns o enformație care spune că unul dintre polițiști a fost salvatorul, dar nu dau babele nume, că nu mai are rost acum… Vă așteptați să se întâmple una ca asta?
Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Asta e vrajeala, la cate camere oficiale si private sunt in zona aia.
La cata gura casca era acolo, cum e de obicei când e un accident, nu se putea face asa ceva fără sa se vadă. Nu mai aveți ce scrie de Mișu, asa e?
Misu a intrat in pizzeria Moara de Foc si a suflat in fiola altcineva. Asa este!!!