Cristina Șișcanu a avut parte de un moment de coșmar în vacanța din Italia, din cauza vremii. Vedeta s-a întors la cazare udă din cap până în picioare, după ce și-a protejat fiica de ploaie și furtună.
Influencerița se află de câteva zile într-o vacanță în Italia și a împărtășit cu fanii toate activitățile pe care le face acolo. Cristina Șișcanu a trecut printr-un incident neplăcut seara trecută, când a fost prinsă de ploaie pe stradă.
Cristina Șișcanu a fost prinsă de ploaie pe stradă
Vedeta se afla pe stradă în stațiunea din Italia în care se află, când a fost prinsă de ploaie și grindină. Cristina Șișcanu nu a avut la ea umbrelă, astfel că a fost nevoită să se grăbească să ajungă la hotelul la care este cazată.
Influencerița a încercat să își protejeze fiica de ploaie, astfel a fost plouată din cap până în picioare. Cristina Șișcanu a fost îngrozită de ce a trăit, iar hainele ei au fost pline de apă în momentul în care a ajuns la hotel.
Vedeta nu a găsit niciun loc unde să se adăpostească de ploaie și grindină. Din acest motiv, nu a avut de ales și a fost nevoită să se retragă la cazare.
”Aseară am trăit o experiență groaznică … am fost prinși de grindină pe stradă în Italia. Nu am avut unde să ne adăpostim”, a declarat Cristina Șișcanu.
Vedeta s-a ales cu vânătăi
Nu doar că a ajuns cu hainele umede la hotel, dar Cristina Șișcanu s-a ales cu răni din cauza grindinei care a căzut pe ea. Vedeta a publicat imagini pe platformele de socializare, în care se observă vânătăile pe care le are pe piele din această cauza. Influencerița s-a ales și cu un cucui în cap.
”Am un cucui imens. Am și sânge, cred. Mă ustură, cred că a plesnit și scalpul puțin. (…) Vânătăi de la grindină. Atât de ironic a fost totul aseară. a fost o experiență pe care nu o doresc nimănui, mai ales că eram și cu copilul”, a spus Cristina Șișcanu.
Și așa a invatat Cristinica!
Ploaia e uda!!!!
Asta nu-i nimic. Vasilica Poparlau de la trupa The Undergurls s-a rasfatat cu ulei de Jojoba la Miami. Vezi AICI dimensiunea chiloteilor divei.