Prima pagină » Cancan ultimă oră » Destinația fabuloasă de vacanță pe care a ales-o Lidia Buble! Costă aproape 3.000 euro pe noapte și peisajul îți taie răsuflarea – FOTO

Destinația fabuloasă de vacanță pe care a ales-o Lidia Buble! Costă aproape 3.000 euro pe noapte și peisajul îți taie răsuflarea – FOTO

23 iun. 2024, 13:40,
în Cancan ultimă oră

Lidia Buble și-a uimit fanii cu noua destinație de vacanță pe care a ales-o! Artista nu s-a uitat la bani și a scos din buzunar oricât pentru a se bucura de un mic colț de rai. Prețul pentru o noapte este de aproximativ 3.000 euro, dar este un loc într-adevăr spectaculos. Iată unde se află!

A început sezonul vacanțelor de vară, iar vedetele din România aleg cele mai spectaculoase locuri din lume. De această dată, Lidia Buble a întrecut așteptările tuturor cu un loc fabulos, de unde a postat imagini incredibile. Nu este un hotel deloc ieftin, căci o singură noapte de cazare costă mai mult decât două vacanțe de o săptămână a unei persoane obișnuite.

Lidia Buble a plecat într-o vacanță fabuloasă

Lidiei Buble îi merge incredibil de bine pe toate planurile. Are o relație stabilă, cu un bărbat care o iubește și face totul pentru ea, și o carieră de succes, care îi aduce sume semnificative în conturi. Astfel că după multă muncă nu i-a mai rămas nimic de făcut decât să plece într-o vacanță, iar destinația pe care a ales-o este Grecia.

Artista s-a cazat într-un hotel din Manganari, unde o noapte de cazare costă aproximativ 3.000 euro cu mic dejun inclus. Are o mulțime de piscine și este o destinație potrivită pentru cupluri, căci are inclusiv o piscină în formă de inimă.

Lidia Buble și-a încântat fanii cu imagini incredibile din Grecia. Artista se bucură din plin de vacanță, mai ales într-o astfel de destinație fabuloasă.

Ce declarații a făcut vedeta despre iubitul ei

De ceva timp, Lidia Buble trăiește o frumoasă poveste de dragoste alături de Horațiu Nicolau. Relația lor este una foarte discretă, astfel că rareori au fanii șansa să îi vadă împreună. Chiar și așa, artista a făcut câteva declarații despre iubitul ei.

”O să pot să răspund cam același lucru. Iubirea necondiționată, respectul, încrederea pe care mi-o oferă. Astea sunt cele trei lucruri la care eu țin foarte mult și cred că fără aceste trei nu prea se poate clădi o relație frumoasă. Așa că eu am fost binecuvântată și le am pe toate”, a declarat Lidia Buble pentru viva.ro.

 

Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Articol recomandat
FOTO NATO condamnă incidentul de la Galați după ce o dronă rusească a lovit un bloc de locuințe din România. “Nesăbuința Rusiei..”
NATO condamnă incidentul de la Galați după ce o dronă rusească a lovit un bloc de locuințe din România. Două persoane au fost rănite, iar autoritățile analizează invocarea Articolului 4 al Alianței. O dronă rusească prăbușită la Galați a provocat primele reacții oficiale ale NATO după ce un bloc de locuințe din România a fost […]
NATO condamnă incidentul de la Galați după ce o dronă rusească a lovit un bloc de locuințe din România. “Nesăbuința Rusiei..”

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

`
`
BZI - Editia Digitală - pdf
30 mai 2026
30 mai 2026