„Le mulțumesc colegilor care mi-au fost aproape în cele 6 luni de provocări. S-au întâmplat lucruri care a trebuit să fie gestionate foarte bine şi au fost datorită colegilor mei. Au fost provocări au fost şi proiecte de succes. Pentru mine a fost o experienţă foarte densă. Sunt foarte mândră de profesioniștii pe care Iaşul îi are în instituțiile publice”, a precizat Luciana Antoci, fost prefect.
Citește și: Luciana Antoci își încheie mandatul de prefect al Iașului
Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Da toapa aia de ce nu mai este prefect? Acum cateva luni era buna, iar acum nu? De ce?
Interese de partid. La stat nu te angajează pt cat esti de apt sau performant, ci cat esti de loial, manevrabil. Un fel de Viorica Dancila…
Doamne, ajuta!
Cam bronzată e comisia… încă e vară!