Breaking News
În urmă cu puțin timp s-a produs un incident în municipiul Iași. Conform ultimelor informații deținute de reporterii BZI, unui tânăr i s-a făcut rău în timp ce se afla în stația de autobuz din Podu Roș.
Tânărul a fost observat de un polițist local care a anunțat situația, iar la fața locului se așteaptă un echipaj medical de urgență.
„În jurul orei 17.30-17.45 a fost o solicitare de ambulanță făcută de un polițist, pentru un pacient în jur de 40 ani, găsit în stația de tramvai din Podu Ros, care nu răspundea la stimuli, posibil etilism acut, și la care am trimis un echipaj SAJ B2. UPU”, a declarat prof. dr. Diana Cimpoeșu, șefa UPU-SMURD Iași.
Revenim cu detalii!
Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
…FELICITARI… POLITIEI LOCALE …
Felicitări Politiei Locale Iași. De fapt numai pe ei ii mai vedem pe străzi. Ceilalți ioc
Am fost de fata, a oprit vatmaul unui tramvai, oamenii din statie si au sunat la 112, polititul a venit mai tarziu…..informatii exacte…