Breaking News
Întâlnire de gradul 0 la Iași. Liderul PSD, Marcel Ciolacu și secretarul general al PSD, Paul Stănescu se întâlnesc astăzi cu primarii din județ, după ce în urmă cu câteva ore se aflau la Suceava. De altfel, Ciolacu și Stănescu au participat vineri, 5 mai, la conferința județeană de alegeri a PSD din Piatra Neamț.
După ce a părăsit Prefectura, Marcel Ciolacu a fost asaltat de cetățeni.
„Iubiți poporul român!!”, au scandat aceștia.
Aceștia i-au transmis sa oprească mai multe proiecte de lege precum portofelul digital, legea obligativității vaccinului, etc.
Membrii organizației municipale a PSD care au fost suspendați la ordinul lui Maricel Popa, președintele filialei Iași, vor să discute cu Marcel Ciolacu.
Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate
Da, de ce atata circ pe strazile orasului? Stati acasa!
cand ii vezi cu ce fala merg pe strada cand au distrus si furat tara asta de 33 ani impreuna cu PNL. mai au si tupeu sa mearga prin public aroganti si cu zambetul pe buze? nu stiu cum ne-a primit UE si NATO in randul lor? mai mult pt pozitia strategica la Marea Neagra, altfel nu-mi explic. ca suntem ultimii din Europa in orice domeniu economic iar coruptia e din ce in ce mai mare cu toate ca de la Bruxelles fondurile europene sunt monitorizate la sange.
ce cauta asta aici? fugiii
hai mai taie, fura la fel ca aia din europa
Dati-l jos pe Caricel! Cel cu zambet frumușel! Lepra Iasului! Câți bani va împinge la partid?
Ați distrus și subjugat toate structurile care puteau sa va aresteze. DesfiintatiDNA ca e degeaba. Doar salarii!
Bucurestiul ia multe decizii proaste si n-ai cum sa te opui. Solutia este federalizarea. Moneda, externele si apararea – comune. In rest, fiecare cu treaba lui.
Adunatura de infecti sinistri, gasi-i-ar metastaza!!!
Cetatenii au intrebat; ce raspuns au primit? Slugile nu pot raspunde decat ceea ce li se spune…………
a venit cu elicopterul sau pe autostrada moldovei?