Breaking News
În deschiderea ediției de astăzi, babetele cele bârfitoare vă prezintă una nouă despre același Găbițu Moșmartinescu. Da, e vorba despre acela Găbițu, manajer pe la fabrica de copchii din târg cu nume de fumeie de domnitor. Recent, Moșmartinescu a primit o ivaluare cam nasoală, așa că, teoretic, ar putea fi zburat ușurel de pe post, iar, când au auzât treaba aiasta, mulți medici, multe asistente și mulți peneliști și-au frecat mâinile de bucurie. Numai că ce nu știu ei e că Găbițu tot încearcă să-și rezolve situațiunea pe o altă parte și, astfel, tăți peneliștii, care sperau să aburce pe altcineva pe postul respectiv, și-ar putea pune pofta-n cui! Așadar, în loc de victorie, oamenii ar putea obține multe urări europene!…
Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Sa se afirme,e tinar trebuie sustinut
Dacă Buzeeeeea e pesede…Babele nici măcar atât nu știe….😅
Pesedee ? Prea o inaintati in grad