Maria Păuna, cunoscută drept „Regina Sprâncenelor”, a fost surprinsă recent de la cumpărături. „Regina sprâncenelor” a făcut spectacol cu fusta mini! Maria Păuna i-a hipnotizat pe toți, chiar și pe paznic.
Blondina a fost la un Mega Image din Capitală, în căutarea unor produse bio, dar nu oricum. Ci îmbrăcată într-o fustă mini care nu putea trece neobservată, astfel că a atras atenția celor din jur, inclusiv a paznicului magazinului. Avem imagini exclusive și vi le prezentăm în cele ce urmează.
„Regina sprâncenelor” a făcut spectacol cu fusta mini
Cu un aer degajat și preocupată să aleagă cele mai bune produse naturale, Maria Păuna, cunoscută drept „Regina Sprâncenelor”, a demonstrat încă o dată că stilul său rămâne la fel de îndrăzneț și inconfundabil, indiferent de locul în care se află.
În timp ce analiza cu atenție etichetele produselor, încercând să găsească cea mai sănătoasă variantă, privirile curioșilor se îndreptau spre ea. Și altfel cum?! Paznicul magazinului, vizibil intrigat, și-a ajustat poziția de mai multe ori, părând că oscilează între datoria de a supraveghea spațiul și fascinația față de apariția Mariei.
Fără să pară deranjată de atenția primită, Maria Păuna și-a continuat nestingherită cumpărăturile, punând în coș câteva produse eco-friendly. Ea știe că silueta de invidiat pe care o posedă nu se menține oricum, astfel că acționează ca atare! Și bineînțeles că paznicul magazinului n-a lăsat-o pe regina sprâncenelor să treacă așa, oricum, pe lângă el, astfel că i-a adresat câteva întrebări. Probabil i-o fi sărit omul în ajutor. Foarte frumos din partea lui! Zâmbitoare, Maria Păuna i-a răspuns domnului într-un aer politicos, cei doi salutându-se, la scurt timp, de despărțire.
Oricum, după toate acestea, cu o atitudine relaxată, femeia a trecut pe lângă casă, unde a schimbat câteva cuvinte amabile cu doamna care urma să încaseze banii pentru cumpărături, apoi și-a aranjat tacticos fusta mini și a ieșit din magazin, lăsând în urmă un val de priviri admirative. Odată afară din supermarket, Maria și-a dat pe spate părul într-o manieră elegantă și și-a scos telefonul, verificând rapid notificările. Cu o siguranță de sine caracteristică, a pornit pe trotuar, fiecare pas al său atrăgând atenția trecătorilor. La câte grade sunt afară, probabil că și-or fi făcut și ei probleme să nu răcească regina, altfel cine ar mai avea grijă de sprâncenele doamnelor din București?
Impresionează cu look-ul fabulos
Maria Păuna a avut întotdeauna o apariție care a întors toate privirile. Pe lângă look-ul fabulos pe care l-a avut dintotdeauna, make-up artistului captează atenția din punctul de vedere al discursului.
Anul trecut, Maria Păuna a fost fotografiată de fotoreporteri în timp ce se îndrepta grăbită spre casă. Îmbrăcată în alb din cap până în picioare și cu o pereche de ochelari negri care spărgeau unitatea coloristică, renumitul make-up artist știe să-și poartă cu senzualitate anii. Evident, că ochii oricui ajunge să vadă fotografiile se lipesc pe tatuajul supradimensionat care se întrevede pe piciorul stâng, pe sub fusta scurtă cu un croi interesant.
Dacă la capitolul look, Maria Păuna are tot ce-i trebuie, se pare că la capitolul apreciere din partea fostelor cursante lucrurile nu-s tocmai cele mai potrivite. În urmă cu 3 ani, două dintre domnișoarele care au cumpărat cursurile academiei pe care o conduce cea despre care se spune că este „Regina Sprâncenelor” au povestit că „profa” nu are un comportament tocmai prietenos la cursuri.
„În iulie am cumpărat acest curs online și am învățat tot ce trebuia. Mi s-a eliberat și o factură, care arăta că am plătit acest curs. Dar, bineînțeles, că prin online părea super profi, dar când am contactat-o ca să fac și practică, s-a schimbat. La fața locului ți se spune că semnezi un contract și apoi îți dă și ție o copie, dar nu se va întâmpla asta. Și când vrei să renunți, pentru că vezi că nu este ok, te șantajează cu acele acte”, a declarat Eva.
Acum, „Regina sprâncenelor” a făcut spectacol cu fusta mini, Maria Păuna hipnotizându-i pe toți, chiar și pe paznic.