Breaking News
La finalul ediției de astăzi, babetele cele bârfitoare vă prezintă una de pe la o societate din târg, pre numele ei ApaMortal. Cică, pe la firma aiasta, este o practică obișnuită de a-i teroriza pe unii dintre amploaiați. Gurile rele spun că cei terorizați sunt, de fapt, cei care nu au grad de rudenie cu vreun coleg. Din câte se pare, cei mai mulți dintre cei hărțuiți acceptă situația, de teama pierderii locului de muncă. În mod normal, nimeni nu este obligat să suporte frustările unui șef ierhaic dezumanizat! Însă, pe la noi, pe la românași, a devenit o obișnuință ca șăfii să se creadă Dumnezăi, în special pe la unele firme…
Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Se practica stilul în toate instituțiile bugetare unde sunt numiți șefi de departamente sau directori care îs incompetenti.
Apamortal își permite pt că e monopol ,muncitorii in glod cu 2300 lei și șefi directori cu 10000 de euro pe lună fără să muncească doar fiindi neamuri cu directoru dorus ,mafia pleacă în excursii cu sindicatul corupt și muncitorii in glod și în rahat ,daca cumva comentezi ești amenințat de cocalari din țicău tagani cu diplome false………