Breaking News
Știm că nu merită să-i pomenim numele, dar, ca idee, mai povestim un pic despre Arăgăzel Pompa. Cică de ziua lui, la Sovata, s-a cam pilit un pic și a început să discute despre pulitică. Ar fi spus că Pedeseul și-o ia elegant în freză pentru că el băga bani de câte ori era nevoie. A spus că Spanciu nu va da niciun leu, la fel precum Cojoc, perfectul. Pe de altă parte, s-a lăudat că aproape 300.000 de epuroi ia din chirii lunar. Are multe spații pe care le închiriază, dar problema e alta. Cică din toate veniturile pe care le încasează doar o mică parte este înregistrată pe la finansuri. Apăi nu e el prost că nu declară, sunt proști ăia care nu-l controlează… De, om mai povesti și în alte edițiuni…
Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Ceea ce nu stie Popa este ca de cand a fost ejectat din functie, Mari Bossi a ajund director la Trezo si incet incet Bosi va recuceri finantele, Vezi tu atunci controale pe capul lui Popa prostu’ Maricel
Păi e specific pur românește! Începând cu clasa politică în jos numai golănii, numai mârlănii, numai furturi si înșelăciuni, etc. În același timp, autoritățile statului și justiția dorm pe bani grei, dar acum rag în gura mare că e bâia la poponețul lor că vezi doamne niște interese ,,strategice ” de pe afară vor sa le umble la pensie. O mocirlă, o bulleală și o mârlănie continuă, de parcă ar fi în România!
asa e manuel onofrei leonid a tras in teapa,zis teparul presei iesene prin amopress si difpress ,o teapa de 1.6 mil de euro!un oligofren care iesea pe banii altora si dupa ii lua la bataie,mai e si frustrat