Breaking News
Așa, ca di uichend, babili s-o gândit sî vă povistiascî, un picuț, dispri un scandal nou-nouț, di prin miliție. Cicî, pi la Pișcani, o fost prins unul dintri gabori, beat mangî, când pleca di la o nuntî. Colejii lui l-au iertat, însî unul dintri ajenții constatatori, cum ar vini, o filmat toatî treaba iasta. Sî zvonești cî ar fi trimis imaginile unui șef din miliție, iar acum sî așteaptî sî bubuie totul, cum ar vini. Oricum, lucrurile sânt distul di simpli: ori sî terminî povestea asta nașpa pentru doi din ei, ori pentru toți trii…
Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Doar un politist sifonar face de astea, un coleg adevarat nu face chestii pe la spate niciodata.
Așa au învățat de la șeful lor Bogdanel Poputa.normal că trebuia să îi trimită lui filmulețul…daca era de-al lui …a zis pas…și mai vedem 😅…daca era unul incomod…era ars…