Breaking News
Babetele cele hâtre continuă rubricuța de astăzi cu o chestiuță de la gheboaia. De data asta, e vorba de un bremare care a făcut o prostie zilele trecute, când a condus mașina bremăriei cu multe grade la bord. Cică bremarele Jorjel Crestea de la comuna Grozavă a rupt fiola în două când l-au prins gaborii, de nu mai știa nici pe unde se află. Ei bine, cică nu e pentru prima oară când face așa prostii bremarele ăsta. Cică la el e ceva clasic toată tărășenia, că de multe ori ia mașina bremăriei și face raliuri cu ea pe acolo când e cu beutura. Păi bremarele trebuie să fie mai atent oleacă, că nu e de el, ci de vreunul pe care poate să-l rașcheteze cu mașina și o încurcă și mai tare.
Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie