Prima pagină » Cancan » A pozat Anca Dinicu în Playboy? Detalii nebănuite din viața îndrăgitei actrițe au ieșit la iveală

A pozat Anca Dinicu în Playboy? Detalii nebănuite din viața îndrăgitei actrițe au ieșit la iveală

28 feb. 2022, 12:50,
în Cancan

Mulți din urmăritorii s-au întrebat dacă a pozat Anca Dinicu în Playboy sau în altă revistă destinată bărbaților. Această curiozitate, a stat mult în gândurile urmăritorilor, din cauza aparițiilor incendiare ale artistei.

Frumoasă brunetă din „Băieți de oraș” a clarificat zvonurile cu privire la această întrebare de pe buzele multora. Pe lângă asta, mulți sunt curioși cu privire la viața privată a artistei. Anca Dinicu a încercat să iși țină cât mai departe de ochii curioșilor viața amoroasă, incercând să nu se vehiculeze prea multe bârfe cu privire la acest subiect.

Actrița Anca Dinicu s-a remarcat prin rolul creat de către Mihai Bendeac, în „Băieți de oraș”, Gina Felea. Personajul este imaginea unei femei din Italia, ce a postat acum 6 ani un clip pe Youtube. Aceasta anunța în clipul său că angajează fete la clubul său de noapte în Torino.

Artista a dat viață personajului devenind celebră din cauza acestui rol. Înainte de acesta, Anca a prezentat emisiunea lui Mihai Bendeac, “În puii mei”. În momentul de față, aceasta este angajată la Teatrul din Râmnicu Vâlcea și a apărut în serialul Vlad, unul dintre cele mai urmărite seriale românești.

Anca Dinicu în Payboy. De ce nu a ajuns actrița în celebra revistă pentru bărbați

Actrița Anca Dinicu a devenit celebră în urma rolului său din Băieți de oraș, interpretând-o pe Gina Felea, personaj creat de Mihai Bendeac. Imaginea acesteia este la polul opus, în viața reală, aceasta find o focoasă brunetă. Carismatica actriță s-a făcut remarcată prin aparițiile incediare de la iUmor și pe scena teatrului românesc.

Aparițiile sale incediare din mediul online și de pe micile ecrane, i-au determinat pe mulți urmăritori și spectatori să se întrebe dacă tânăra actriță a pozat în Playboy. La împlinirea vârstei de 32 ani, vedeta a postat pe contul său de Instagram o poză cu un decolteu generos.

La descrierea imaginii, aceasta a mărturisit faptul că nu era destinată pentru a avea un număr cât mai mare de aprecieri, ci era strict pentru sufletul ei, pentru a memora faptul că a fost o dată tânără și frumoasă. Artista a postat câteva poze incediare și de Ziua Indrăgostiților, pe contul să de Instagram, având la descriere:

„Nu postez întâmplător astăzi, așa că iubiți-mă și pe mine. Cerșesc iubire pe internet. Așa am ajuns”, a transmis vedeta într-o formă umoristică, după cum și-a obișnuit urmăritorii.

În urma zvonurilor și a curiozităților, actrița a negat faptul că ar fi pozat în revista dedicată adulților.

Aceasta a declarat faptul că principiile pe care le are și după care se ghidează, au determinat-o să nu facă acest pas. Mai mult de atât, caristamtica actriță nu a dorit să fie asociată cu personajul pe care îl interptrează în Baieți de oraș, Gina Felea. Curiozitatea internauților cu privire la faptul dacă Anca Dinicu a pozat nud în reviste pentru bărbați a fost clarificată, aceasta negând cu vehemență speculațiile din presă.

Artista își tine viața amoroasă departe de ochii curioșilor

Anca Dinicu și-a început cariera în actorie la o vârstă fragedă, talentul fiind descoperit de către o vecină a artistei, ce a încurajat-o să se înscrie la o școală particulară pentru a se perfecționa. Actrița nu a luat în serios această activitate, privind-o mai mult ca pe un hobby. După finalizarea liceului, Anca Dinicu s-a înscris la 3 facultați, în urma cărora a ales facultatea de actorie.

Când aceasta și-a anunțat mama că a intrat la Universitatea Națională de Artă Teatrală și Cinematografică din București, chiar la buget, acesteia nu i-a venit să creadă. Primele sale job-uri au fost ca animatoare la petreceri pentru copiii, dansatoare într-un club de noapte și de asemenea contabilă la o firmă. Deși aceasta a avut suportul părinților săi și nu a dus lipsă de nimic, actrița a știut mereu cum să se adapteze și să facă rost de bani, când avea nevoie.

Privind viața amoroasă a actriței, aceasta a încercat să o țină pe cât mai ascunsă posibil. Artista a fost cerută în căsătorie de către unul din colegii săi de breaslă, răspunsul actriței uimindu-i pe urmăritorii săi. George Piștereanu a fost refuzat de către Anca Dinicu, aceasta declarând faptul că este o femeie independentă, frumoasă, inteligentă, devreme acasă, de care multora dintre bărbați le este frică. Anca Dinicu, a mai avut în trecut o relație cu un concurent de la „Chefi la cuțite”, Kani, pe numele său real Andrei Hâncu.

Relația celor doi a luat sfarșit fără a atrage atenția publicului. De curând s-a mai vehiculat faptul că actrița ar avea o relație cu Cristi Mitrea, insă cei doi au negat acest lucru. Anca Dinicu, a declarat că cei doi sunt prieteni buni de mult timp și nu este nimic altceva decât o prieteni, într-o postare numindu-l „prietenul meu de o viață”.

Curiozitatea internauților cu privire la faptul dacă Anca Dinicu a pozat în Playboy a fost clarificat de către actriță în nenumărate rânduri. În prezent vedeta a realizat o serie de reclame pentru companie aeriană și joacă pe scena Teatrului din Râmnicu Vâlcea.

Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Articol recomandat
Incident naval în Marea Neagră, în apropierea României. O navă sub pavilion Liberia a fost avariată, autoritățile iau în calcul impactul cu o dronă maritimă sau explozia unei mine
Incident naval în Marea Neagră, în Zona Economică Exclusivă a României. O navă comercială a fost avariată, iar autoritățile analizează posibilitatea unui impact cu o dronă maritimă sau a exploziei unei mine. Un nou incident naval în Marea Neagră a fost semnalat în noaptea de 23 spre 24 iulie, în apropierea graniței maritime a României. […]
Incident naval în Marea Neagră, în apropierea României. O navă sub pavilion Liberia a fost avariată, autoritățile iau în calcul impactul cu o dronă maritimă sau explozia unei mine

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

`
`
BZI - Editia Digitală - pdf
25 iulie 2026
25 iulie 2026