Prima pagină » Local » Accident rutier pe Bulevardul Regele Ferdinand I al României. O mașină a fost implicată

Accident rutier pe Bulevardul Regele Ferdinand I al României. O mașină a fost implicată

10 ian. 2025, 08:11, 13 ,
Redacția BZI în Local

În urmă cu puțin timp s-a produs un accident rutier la Iași. Din primele informații deținute de reporterii BZI, incidentul auto a avut loc pe Bulevardul Regele Ferdinand I al României.

A fost implicată o singură mașină.

Nu se cunoaște cauza producerii accidentului.

Nu s-au raportat victime, ci doar pagube materiale.

La fața locului se așteaptă un echipaj de intervenție.

Revenim cu detalii!

Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Articol recomandat
FOTO Bilanțul provizoriu al cutremurului din Venezuela indică zeci de morți și sute de răniți, dar SUA avertizează că numărul victimelor ar putea fi devastator
Două seisme extrem de puternice, produse la interval de doar câteva zeci de secunde, au zguduit violent nordul Venezuelei, provocând prăbușirea mai multor clădiri, blocarea infrastructurii critice și un val de panică generalizată. Până în acest moment, autoritățile au confirmat oficial decesul a cel puțin 32 de persoane și rănirea altor 700, însă operațiunile de […]
Bilanțul provizoriu al cutremurului din Venezuela indică zeci de morți și sute de răniți, dar SUA avertizează că numărul victimelor ar putea fi devastator
Comentarii
  • Era pe telefon tolomaca !, altfel nu se explica cit de prost poti fi sa intri cu masina in copac pe straduta aia amarita cu nume de bulevard

  • Cineva sper că îi va da în judecată să verifice exact câtă cantitate de clorură dau pe mp pentru că dacă e depășită o anumita cantitate deja nu mai are efectul așteptat și s-a mai demonstrat că poate fi cauza unor accidente. Sigur niște incompetenți că cei de la comisia de trafic care mută stațiile în Copou cum mută ei mobila acasă de ocupă și de cum se dozează clorura …

  • Pomul bun și omul rău.

  • Eu cred ca facea un live la mij

  • SLAPI CU SENZOR DE PRESIUNE IN TALPA

    In foto 4 se observa cum tanti verifica cu slapul drept presiunea din pneul fata stanga. De unde a cumparat slapii cu senzor de presiune in talpa?

  • mult. intr-o luna maxim

  • vasluian mutat la iasi

    clorura + all season = cotetari pietoni

  • Botosanean mutat la Iasi

    AsA fix la fel a patit si sorta din VS ieri

  • Urmașii lui Adam 😂

    Îmi place să văd cum vorbesc bărbații ( sub anonimat ) de femei, când ei, acasă, sunt niște sclăvuți 🤣🤣🤣 Nu cred că aveți curaj nici măcar să spuneți “pâs”, că vă și treziți cu oala în cap.

    Femeia te ridică 😌
    Femeia te coboară 🫠

  • Din spatele tastaturii vă dați macho man .
    Halal bărbați!!!
    Pt o noapte liniștită a unor,mașina a avut o defecțiune neașteptată.

    • Draga Ella, despre ce defectiune vorbesti ? Dormeai pe tine si stateai pe telefon.
      Apropo merge contul de Onlyfans ?

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

`
`
BZI - Editia Digitală - pdf
27 iunie 2026
27 iunie 2026