Prima pagină » Cancan » Alex Bodi o face praf pe Ramona Olaru, după despărțirea de iubitul grec! ,,Cu uleiul de măsline nu s-a înțeles bine!”
Alex Bodi o face praf pe Ramona Olaru, după despărțirea de iubitul grec! ,,Cu uleiul de măsline nu s-a înțeles bine!”

Alex Bodi o face praf pe Ramona Olaru, după despărțirea de iubitul grec! ,,Cu uleiul de măsline nu s-a înțeles bine!”

27 apr. 2026, 14:40,
Redacția BZI în Bzi.ro

Alex Bodi o face praf pe Ramona Olaru, după despărțirea de iubitul grec! ,,Cu uleiul de măsline nu s-a înțeles bine!” Este vestea momentului în showbiz-ul autohton. Ramona Olaru s-a despărțit de iubitul ei, Steve Ant, când toată lumea credea că cei doi vor forma un cuplu longeviv. Relația Ramonei Olaru cu artistul grec Steve Ant a ajuns la final, prilej pentru Alex Bodi să o atace din nou pe asistenta de la Neatza. Incredibil ce a putut să spună Alex Bodi despre Ramona Olaru, când a aflat că aceasta a încheiat povestea de dragoste cu Steve Ant.

Alex Bodi o face praf pe Ramona Olaru, după despărțirea de iubitul grec!

Alex Bodi o face praf pe Ramona Olaru, după despărțirea de iubitul grec, Steve Ant. Deși au atras privirile tuturor când s-au afișat împreună și au recunoscut că formează un cuplu, Ramona Olaru și Steve Ant s-au despărțit recent. Cei doi nu au dorit să ofere prea multe detalii despre decizia de a pune punct relației de iubire, deși în ultima perioadă existau dovezi că povestea lor de dragoste se apropie de final, mai ales că nu se mai afișau împreună în lumea mondenă. Ramona Olaru nu a dorit să precizeze care a fost motivul despărțirii.

,,Nu vreau să vorbesc despre asta, de ce să vorbesc despre viața mea personală. Nu vreau să vorbesc despre acest subiect! Apreciez. Nu vreau să vorbesc despre acest subiect deloc, despre mine și Steve”, a spus Ramona Olaru pentru spynews.ro.

Ramona Olaru a continuat să fie activă pe rețelele de socializare, unde a început să posteze imagini și mesaje care au atras atenția internauților. Printre acestea s-au numărat și fotografii cu un buchet de flori primit, fără a fi clar dacă acestea au legătură cu fostul partener.

Pe de altă parte, Steve Ant a postat mesaje prin care dă de înțeles că trece printr-o perioadă de suferință.

„Și eu sunt obosit, frate, dar avem niște vise de urmărit”, a fost unul dintre mesajele publicate de artistul grec.

După ce a aflat de despărțire, Alex Bodi a atacat-o cu replici dure pe Ramona Olaru.

Alex Bodi o atacă din nou pe asistenta de la Neatza

Afaceristul Alex Bodi, aflat de mult în război cu Ramona Olaru, nu a ratat ocazia de a lansa un nou atac asupra acesteia, la scurt timp după ce a aflat că asistenta tv s-a despărțit de iubitul ei grec. Alex Bodi a sugerat, ironic, că asistenta de la Neatza n-are șanse la fericire într-o relație cu un partener fără bani. Afaceristul mai spune că Ramona Olaru, după eșecul alături de un grec, ar putea avea în vedere un partener de naționalitate arabă.

,,Banii nu aduc fericirea și dacă îi ai… Iar dacă nu, nasoleanu’!! Acum cântă în arabă… Cu uleiul de măsline nu s-a înțeles bine!!!”, a scris afaceristul.

Alex Bodi a atacat-o pe Ramona Olaru și în trecut, după ce aceasta a declarat că nu poate avea o relație cu bărbați săraci.

,,Nu am nimic personal cu nimeni, doar că urăsc falsitatea și perversitatea asta. Lejeritatea cu care vorbesc ele de bani și parte financiară, dar nimic de iubire sau ce aport au ele într-o relație! Un om cu bani selectează mereu femeile și poate avea ca ea 10 lunar. Dacă ea crede ca apărând la TV e vreo divă și unii trebuie să-i facă ei toate poftele, se înșeală amarnic. O femeie independentă cum se crede ea trebuie sa vorbească altfel, mai ales la TV, dacă vrea sa fie un exemplu… Așa e doar un exemplu al femeilor pe interes. Și mai bine să-și vadă lungul nasului… Că trecutul ei nu e prea wow, nici escapadele ei cu unul, altul, prin vacanțe pentru bani! Nu toți suntem proști sau săraci cum ne crede ea. Sau ea să fie fie vreo specială sau vreun star cum se crede!”, a declarat afaceristul.
Recent, s-a aflat că Ramona Olaru s-a despărțit de iubitul ei grec, iar Alex Bodi nu a ratat ocazia de a o ironiza pe asistenta tv.
Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Articol recomandat
Incendiu devastator la un orfelinat din Algeria. Cel puțin 11 persoane au murit, iar autoritățile intervin în plină criză provocată de sute de incendii
Un incendiu izbucnit la un orfelinat din apropierea capitalei Alger a provocat moartea a cel puțin 11 persoane și rănirea altor 19. Ancheta este în desfășurare, în timp ce Algeria se confruntă cu un val de incendii alimentate de caniculă. Tragedia are loc după un val de incendii care afectează nordul țării, unde temperaturile extreme […]
Incendiu devastator la un orfelinat din Algeria. Cel puțin 11 persoane au murit, iar autoritățile intervin în plină criză provocată de sute de incendii

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

`
`
BZI - Editia Digitală - pdf
17 iulie 2026
17 iulie 2026