Alex Bodi

Citiți ultimele articole despre Alex Bodi
Alex Bodi, într-o ipostază rară! Afaceristul sfidează gerul fără pic de teamă
23 ian. 2026, 22:33

Alex Bodi, într-o ipostază rară! Afaceristul sfidează gerul fără pic de teamă

Luxul costă scump la Courchevel: Alex Bodi a plătit sute de euro pentru 4 porții de ceai și a lansat un mesaj tăios
09 ian. 2026, 18:40

Luxul costă scump la Courchevel: Alex Bodi a plătit sute de euro pentru 4 porții de ceai și a lansat un mesaj tăios

Cătălin Cazacu intervine după atacul lui Alex Bodi la adresa Ramonei Olaru. ”Alcoolul și banii…”
08 ian. 2026, 10:18

Cătălin Cazacu intervine după atacul lui Alex Bodi la adresa Ramonei Olaru. ”Alcoolul și banii…”

Scandalul dintre Alex Bodi și Ramona Olaru escaladează în spațiul public după acuzații și jigniri dure
30 dec. 2025, 14:00

Scandalul dintre Alex Bodi și Ramona Olaru escaladează în spațiul public după acuzații și jigniri dure

Alex Bodi, scandal monstru cu Ramona Olaru. Acuzații dure și amenințări cu dezvăluiri
29 dec. 2025, 07:41

Alex Bodi, scandal monstru cu Ramona Olaru. Acuzații dure și amenințări cu dezvăluiri

Întâlnirea surpriză dintre Dan Alexa și Alex Bodi: „Se vedea că e agitat”
16 oct. 2025, 13:06

Întâlnirea surpriză dintre Dan Alexa și Alex Bodi: „Se vedea că e agitat”

Împăcare-surpriză din showbiz! Cum l-a iertat după ce a fost trădată pe față
24 sept. 2025, 20:20

Împăcare-surpriză din showbiz! Cum l-a iertat după ce a fost trădată pe față

Nelson Mondialu și Alex Bodi, scandal monstru! Jigniri, dezvăluiri și atacuri fără perdea
28 apr. 2025, 10:35

Nelson Mondialu și Alex Bodi, scandal monstru! Jigniri, dezvăluiri și atacuri fără perdea

Necati Arabaci și Alex Bodi au făcut senzație în Dubai. Afaceristul s-a distrat la restaurantul de lux al lui Cosmin Olăroiu
04 nov. 2024, 09:31

Necati Arabaci și Alex Bodi au făcut senzație în Dubai. Afaceristul s-a distrat la restaurantul de lux al lui Cosmin Olăroiu

Alex Bodi, dezvăluiri despre scandalul cu Ema Uta: „Suntem zodii de foc și când ne ciocnim, erupe vulcanul”
05 sept. 2024, 15:44

Alex Bodi, dezvăluiri despre scandalul cu Ema Uta: „Suntem zodii de foc și când ne ciocnim, erupe vulcanul”

Pescobar e combinat cu Ema Uta? Cei doi au fost surprinși împreună pe insula milionarilor
30 iul. 2024, 08:35

Pescobar e combinat cu Ema Uta? Cei doi au fost surprinși împreună pe insula milionarilor

Cine este și cu ce se ocupă Caterina: Noua iubită a lui Alex Bodi e model în Dubai!
25 iul. 2024, 08:27

Cine este și cu ce se ocupă Caterina: Noua iubită a lui Alex Bodi e model în Dubai!

Alex Bodi șterge pe jos cu Dorian Popa. Artistul s-a dezis total de Călin Donca după ce a fost arestat
25 sept. 2023, 14:45

Alex Bodi șterge pe jos cu Dorian Popa. Artistul s-a dezis total de Călin Donca după ce a fost arestat

Cine este Ema Uta și ce vârstă are
02 mart. 2022, 10:45

Cine este Ema Uta și ce vârstă are „regina transformărilor”

Alex Bodi, despre despărțirea de Justyna Gradek. Afaceristul a dat cărțile pe față
07 dec. 2021, 11:39

Alex Bodi, despre despărțirea de Justyna Gradek. Afaceristul a dat cărțile pe față

Câți copii are Alex Bodi. Cum este celebrul afacerist în ipostaza de tată
10 nov. 2021, 10:15

Câți copii are Alex Bodi. Cum este celebrul afacerist în ipostaza de tată

La cum arăta Bianca Drăgușanu în tinerețe, pare o copie a mamei ei, care nu-și arată vârsta reală
21 oct. 2021, 10:39

La cum arăta Bianca Drăgușanu în tinerețe, pare o copie a mamei ei, care nu-și arată vârsta reală

Alex Bodi, un afacerist la înălțime. Ce probleme cu legea are controversatul antreprenor
18 oct. 2021, 16:01

Alex Bodi, un afacerist la înălțime. Ce probleme cu legea are controversatul antreprenor

Bodi Alex are o nouă cucerire. Cine este noua lui iubită
06 sept. 2021, 11:30

Bodi Alex are o nouă cucerire. Cine este noua lui iubită

Alex Bodi face noi declarații pentru Bianca Drăgușanu: ''Același loc, însă mai puțini oameni''
18 iul. 2021, 12:37

Alex Bodi face noi declarații pentru Bianca Drăgușanu: ”Același loc, însă mai puțini oameni”

Oana Marica și Alex Bodi, dispuși să își asume relația. Focoasa șatenă l-a cucerit iremediabil pe afacerist
16 iul. 2021, 12:01

Oana Marica și Alex Bodi, dispuși să își asume relația. Focoasa șatenă l-a cucerit iremediabil pe afacerist

Alex Bodi, despre fosta iubită. „Dacă îi dai prea multă atenție unei curci…”
09 iul. 2021, 13:37

Alex Bodi, despre fosta iubită. „Dacă îi dai prea multă atenție unei curci…”

Ce vârstă are Alex Bodi. Care este averea fostului iubit al Biancai Drăgușanu
27 apr. 2021, 12:40

Ce vârstă are Alex Bodi. Care este averea fostului iubit al Biancai Drăgușanu

Bianca Drăgușanu a publicat fotografii cu ea desfigurată în bătaie!
11 feb. 2021, 11:45

Bianca Drăgușanu a publicat fotografii cu ea desfigurată în bătaie! „Am fost proastă că am tăcut”

Decizia judecătorilor în cazul lui Alex Bodi. Primele declarații
08 ian. 2021, 11:44

Decizia judecătorilor în cazul lui Alex Bodi. Primele declarații

Bianca Drăgușanu a recunoscut că a fost bătută! Cum a reacţionat Sofia
29 dec. 2020, 13:23

Bianca Drăgușanu a recunoscut că a fost bătută! Cum a reacţionat Sofia

De ce a îndurat Bianca Dragusanu calvarul trăit alături de Alex Bodi
24 dec. 2020, 12:48

De ce a îndurat Bianca Dragusanu calvarul trăit alături de Alex Bodi

Cu ce se ocupă Madi, mama Biancăi Drăgușanu. Toată lumea se întreabă din ce trăiește
22 dec. 2020, 11:33

Cu ce se ocupă Madi, mama Biancăi Drăgușanu. Toată lumea se întreabă din ce trăiește

În ce condiții trăiește Alex Bodi în spatele gratiilor! ”E dezamăgit, stă cu 3 deținuți în celulă, nu are televizor sau frigider”
08 dec. 2020, 10:36

În ce condiții trăiește Alex Bodi în spatele gratiilor! ”E dezamăgit, stă cu 3 deținuți în celulă, nu are televizor sau frigider”

Ce avere colosală a făcut Alex Bodi într-un an? Iată ce a spus avocatul său
01 dec. 2020, 12:39

Ce avere colosală a făcut Alex Bodi într-un an? Iată ce a spus avocatul său

Avocatul lui Alex Bodi face declarații de ultim moment. “Soția l-a prins în flagrant!”
30 nov. 2020, 13:43

Avocatul lui Alex Bodi face declarații de ultim moment. “Soția l-a prins în flagrant!”

Familia lui Alex Bodi e distrusă de durere! Este doliu in familia afaceristului
29 nov. 2020, 11:34

Familia lui Alex Bodi e distrusă de durere! Este doliu in familia afaceristului

Alex Bodi rămâne în arest.  Magistrații au respins contestația făcută de avocații fostului soț al Biancai Drăgușanu
24 nov. 2020, 11:14

Alex Bodi rămâne în arest.  Magistrații au respins contestația făcută de avocații fostului soț al Biancai Drăgușanu

Cătălin Botezatu a vorbit despre Alex Bodi. Ce spune designer-ul despre fostul soț al Biancai Drăgușanu
17 nov. 2020, 09:50

Cătălin Botezatu a vorbit despre Alex Bodi. Ce spune designer-ul despre fostul soț al Biancai Drăgușanu

Alex Bodi ar putea rămâne fară avere. Procurorii DIICOT îi invetariaza bunurile
16 nov. 2020, 11:15

Alex Bodi ar putea rămâne fară avere. Procurorii DIICOT îi invetariaza bunurile

Cați bani are, de fapt, în conturi, extravaganta Daria Radionova
15 nov. 2020, 11:35

Cați bani are, de fapt, în conturi, extravaganta Daria Radionova

Dezvăluiri teribile din dosarul în care Alex Bodi a fost arestat pentru trafic de persoane
15 nov. 2020, 09:38

Dezvăluiri teribile din dosarul în care Alex Bodi a fost arestat pentru trafic de persoane

Alex Bodi este anchetat de DIICOT. Detalii halucinante ies la iveală
13 nov. 2020, 12:31

Alex Bodi este anchetat de DIICOT. Detalii halucinante ies la iveală

Alex Bodi, soţul Biancăi Drăgușanu este vizat în cele mai mari percheziţii făcute de DIICOT - FOTO, VIDEO
11 nov. 2020, 09:17

Alex Bodi, soţul Biancăi Drăgușanu este vizat în cele mai mari percheziţii făcute de DIICOT – FOTO, VIDEO

Daria Radionova a pus-o la punct pe Bianca Drăguşanu.
10 nov. 2020, 10:49

Daria Radionova a pus-o la punct pe Bianca Drăguşanu.”Păcat că nu poţi…”

Bianca Drăgușanu o atacă dur pe Daria Radionova! Ce i-a reproșat amantei lui Alex Bodi
02 nov. 2020, 11:06

Bianca Drăgușanu o atacă dur pe Daria Radionova! Ce i-a reproșat amantei lui Alex Bodi

Bianca Drăgușanu o atacă pe Carmen de la Sălciua.
27 oct. 2020, 12:34

Bianca Drăgușanu o atacă pe Carmen de la Sălciua. „Ești penibilă! Ești o…”

Maşinile lui Alex Bodi, o întreagă avere. Câte Lamborghini are în garajul sau de lux
15 oct. 2020, 12:37

Maşinile lui Alex Bodi, o întreagă avere. Câte Lamborghini are în garajul sau de lux

Bianca Drăguşanu, umilită la scurt timp după ce a fost zdrobită în bătaie
02 oct. 2020, 11:17

Bianca Drăguşanu, umilită la scurt timp după ce a fost zdrobită în bătaie

Bianca Drăgușanu a fost bătută cu bestialitate. În ce stare se află soția lui Alex Bodi
02 oct. 2020, 08:09

Bianca Drăgușanu a fost bătută cu bestialitate. În ce stare se află soția lui Alex Bodi

Bianca Drăgușanu dă de pământ cu Lili Sandu:
25 sept. 2020, 14:37

Bianca Drăgușanu dă de pământ cu Lili Sandu: ” Să mori tu?”

Ce spune Bianca Drăgușanu despre vedetele care au avut coronavirus: „Nu mint poporul cu televizorul”
24 sept. 2020, 11:26

Ce spune Bianca Drăgușanu despre vedetele care au avut coronavirus: „Nu mint poporul cu televizorul”

Bianca Drăgușanu și Alex Bodi s-au despartit. Care este motivul ce a dus la separarea celor doi
03 sept. 2020, 12:25

Bianca Drăgușanu și Alex Bodi s-au despartit. Care este motivul ce a dus la separarea celor doi