Prima pagină » Actualitate » Anamaria Prodan, filmare virală pe Tik Tok! În ce ipostaze a fost surprinsă în baie – FOTO

Anamaria Prodan, filmare virală pe Tik Tok! În ce ipostaze a fost surprinsă în baie – FOTO

13 mart. 2025, 08:30,
în Actualitate

Anamaria Prodan apare într-o filmare virală pe Tik Tok. Impresara a fost filmată în baie, fără machiaj, îmbrăcată lejer, în haine de casă, iar clipul s-a viralizat pe rețelele de socializare. Momentul a fost surprins de Sarah Dumitrescu, fata cea mică a Anamariei din primul mariaj cu fostul baschetbalist, Tibi Dumitrescu, și postat pe TikTok.

Anamaria Prodan, filmare virală pe Tik Tok

În clipul video, Anamaria Prodan, în vârstă de 53 de ani, este nemachiată, îmbrăcată cu o bustieră cu imprimeu animal print, o pereche de pantaloni de pijama, în carouri și a fost surprinsă în timp ce se uită în oglinda din baie și își prinde părul în coadă. În tot acest timp, apare în cadru și Sarah, stând rezemată de un perete și părând dezamăgită că mama ei nu vrea să o ia cu ea în oraș.

“Când mama ta nu vrea să te scoată în oraș cu ea”, este mesajul postat de Sarah în dreptul filmării.

Momentul a adunat peste 2 de milioane de aprecieri din partea internauților și câteva sute de mesaje.

Sarah Dumitrescu studiază în California, Statele Unite ale Americii. Acolo, tânăra practică baschetul profesionist, fiind în echipa Cal Poly din mai 2021. Calitățile sportive ale fiicei Anamariei Prodan au fost lăudate de antrenorul echipei.

Sarah are o abilitate excelentă de a înscrie. Este un «monstru» pe tabelă și aduce o etică de muncă excelentă și o mentalitate câștigătoare. Cu abilitatea ei de a marca și cu duritatea ei fizică și mentală devenim o echipă mai bună”, declara antrenorul Cal Poly, Faith Mimnaugh, în primăvara anului trecut.

Pe lângă sport, Sarah Dumitrescu mai este pasionată de machiaj și de tatuaje.

A cumpărat un club din România!

De-a lungul carierei, Anamaria Prodan a ocupat funcții importante la cluburi precum FC Snagov și Concordia Chiajna, însă puțini știu că acum conduce o echipă de minifotbal.

Lotul lui MFC Ploiești include jucători experimentați, printre care Romario Pires, fost mijlocaș la Astra, Petrolul și Universitatea Cluj. Acesta a câștigat Cupa României cu Petrolul în sezonul 2012/2013. În plus, clubul a fost în negocieri și cu Bănel Nicoliță, fost internațional român.

Anamaria Prodan a explicat de ce a ales să investească la MFC Ploiești și ce o motivează să rămână activă în lumea sportului.

Deși este patroană, Prodan susține că nu se implică în alcătuirea echipei și preferă să rămână departe de deciziile tehnice.

„Este aceeași plăcere… Fotbalul este ceva sfânt pentru mine, o a doua religie. Îmi place să văd cât de mult își doresc jucătorii să joace. Sunt fotbaliști care au evoluat la nivel profesionist și au trecut în minifotbal. Când nu ai noroc sau sprijin, chiar dacă ai foarte mult talent, lucrurile nu merg întotdeauna așa cum îți dorești. Așa că mulți au ales această variantă”, a declarat impresara.

Altfel, Anamaria Prodan apare într-o filmare virală pe Tik Tok. Vedeta a fost filmată în baie, fără machiaj, îmbrăcată lejer, în haine de casă, iar clipul s-a viralizat pe rețelele de socializare. Filmarea a fost făcută chiar de fiica ei Sarah Dumitrescu, fata cea mică a Anamariei din primul mariaj cu fostul baschetbalist, Tibi Dumitrescu.

Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Articol recomandat
FOTO ÎCCJ a respins contestațiile din dosarul Georgescu-Potra, deschizând calea pentru începerea judecății pe fond
ÎCCJ a respins contestațiile din dosarul Georgescu-Potra, deschizând calea pentru începerea judecății pe fond. Înalta Curte de Casație și Justiție a deblocat definitiv procesul penal în care Călin Georgescu, Horațiu Potra și alte 20 de persoane sunt acuzați de acțiuni îndreptate împotriva ordinii constituționale. În ședința din camera preliminară, judecătorii de la instanța supremă au […]
ÎCCJ a respins contestațiile din dosarul Georgescu-Potra, deschizând calea pentru începerea judecății pe fond

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

`
`
BZI - Editia Digitală - pdf
07 august 2026
07 august 2026