Social-democrații intră, începând de joi după-amiază, 23 aprilie, într-o nouă etapă a strategiei politice interne, imediat după demisia miniștrilor din…
PSD a decis, în cadrul Biroului Permanent Național, o schimbare majoră de strategie politică: retragerea miniștrilor social-democrați din actualul Executiv.…