Breaking News
Dacă tot am început să vorbim despre spetele, vă mai zic babele una. Cică unii medici de la Speredon, dacă nu primesc șpagă de la pacient, fac urât și acționează. Pacienții sunt trimiși la privat să facă analize, li se spune că nu au reactivi și de asta să se ducă la privat. Alți pacienți sunt trimiși pentru ecografii… E urât ce se întâmplă, dar era de așteptat să fie așa…
Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Cazul doctorului Ovidiu Mitu, care a fost si filmat cand primea spaga, nu face urat, ci este promovat in continuare, sa-si continuie actiunile infractionale la interventionala, sub acoperire.
Aproape tonti medicii primesc spaga, altfel nu se uita deloc la tine, te lasa sa mori cu zile!!!!
Banii. Principalul motiv de alegere a carierei medicale.