Breaking News
În continuarea rubricii de azi, babele vă mai spun câteva chestiuni despre o profă de asta de drepturi. Ea se numește Lucica Irimpescu, iar recent le-a spus studenților săi că are bani cu sacoșa și că vine la uneversetate din plăcere. E de apreciat doamna, așa, dar parcă să te duci în fața unor tineri și să te lauzi că soțul e patron la înghețata Momo și să spui că nu știi ce să mai faci cu atâția bani e un pic exagerat…
Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Cand te compari cu studentii, mai oricine are bani mai multi decat ei.
E femeie bună… alte cadre din Fac. de drept sunt de condamnat, ea chiar are o conduită exemplară și își ține cursurile din pasiune, drag, cu respect și omenie. O doamnă demnă de apreciere și verticală. Păcat, nu merită denaturată în astfel de mod.