Breaking News
Începând de ieri, 17 noiembrie, pare că toate vulcanizările din Iași sunt aglomerate. Cel mai probabil șoferii din Iași s-au speriat de vremea din aceaste zile și s-au grăbit să își echipeze mașinile cu anvelope de iarnă. Astfel că service-urile și vulcanizările din Iași s-au aglomerat, iar angajații lucrează și peste program pentru ca toți clienții să fie mulțumiți.
Deșii unii șoferi preferă cauciucurile second-hand, care sunt mai ieftine decât cele noi, specialiștii avertizează că nu sunt foarte sigure din cauza uzurii.
Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Cât de idioți, ce naiba ați făcut până acum? :)) Ați așteptat să se mai elibereze la vulcanizare, este? :)))
Pina azi erau romanasii la Grecia si Dubai pe baiaramuri la facebuci
Fraieri. La a 3a zapada grea pun soferii adevarati pneuri de iarna.
@anonim 6:50, funny!
Nici nu mai trebuie sa le pui, a treia ninsoare adevărată nu mai există de mult….