Breaking News
Lect. univ. dr. Marius Spînu, din cadrul Facultăţii de Economie şi Administrarea Afacerilor de la Universitatea Alexandru Ioan Cuza din Iaşi a murit.
Universitarul care preda informatică economică şi matematică a suferit de o boală grea.
Vă aducem aminte ca Marius Spînu a fost deputat de Iaşi din partea PDL, în mandatul 2008-2012.
Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Dumnezeu sa-l ierte. Era un tip de nota 10. Pacat.
Dumnezeu sa-l ierte.
Dumnezeu sa-l ierte.
A fost singurul profesor care a avut coloana vertebrala și și-a exprimat părerea de față cu studenții la care preda despre domnul Tudorel Toader pe vremea când acesta era ministrul justiției cu toate urmările binecunoscute. Dumnezeu să-l ierte.
D.zeu să-l ierte! Om deosebit
Dumnezeu să-i lumineze calea spre îngeri, a fost un om bun si onest !
Credeam ca a murit Maha
Dumnezeu sa-l odihneasca in pace! Un om deosebit 😒
Care urmări?
Care urmări?
Care urmări?
o pedelepra sadea!
Isi exprima fata de studenti parerile personale despre TT? Exista prevederi clare in ROF UAIC despre acest gen de comportament si se incadreaza la abateri disciplinare. Oricum, ce este curajos in a vorbi despre altcineva fata de studenti i lipsa acestuia? Se putea adresa chiar TT-ului pentru nemultumirile sale, nu studentilor. A apucat sa voteze?
Dumnezeu sa-l odihneasca!
Profesorii nu sunt platiti in functie de restantieri. Dimpotriva, pt aceeasi plata trebuie sa munceasca mai mult, ca au de corectat si restantierii.
Costica, datorita domnului Spinu nu au terminat toti analfabetii aceasta facultate.