Prima pagină » Cancan » Roxana Ciuhulescu, superbă la nunta la care a fost nașă! Nici soțul și fiul nu au fost mai prejos

Roxana Ciuhulescu, superbă la nunta la care a fost nașă! Nici soțul și fiul nu au fost mai prejos

02 oct. 2024, 10:14,
Radu Vasiluță în Cancan

Roxana Ciuhulescu a fost superbă la nunta din weekend, la care a fost nașă, vedeta etalând două rochii care i-au pus în valoare silueta. Aceasta a fost însoțită la eveniment de soțul și fiul lor, cei doi având ținute asemănătoare. Mai mult, în pofida faptului că este destul de înaltă, Roxana Ciuhulescu nu s-a sfiit să poarte tocuri.

Roxana Ciuhulescu și Mihai Ivănescu au decis să se despartă în urmă cu șase ani, iar abia anul acesta s-a finalizat partajul. Cei doi au fost căsătoriți zece ani și au împreună o fată, care locuiește cu mama ei. Acum vedeta are o nouă viață alături de Silviu Bulugioiu, cu care s-a căsătorit în anul 2018. Cei doi au împreună un băiețel și sunt o familie unită și fericită, potrivit LPF.

Roxana Ciuhulescu, superbă la nunta la care a fost nașă

„Weekendul nostru, al meu și al lui @sbulugioiu, a fost unul binecuvantat! În urmă cu un an, eu și soțul meu primeam un tort din partea @palexandramaria si a lui @mihailvoicu, iar pe el era scris un mesaj: “Vreți să fiți nașii noștri?” Mie mi s-au umezit ochii, Silviu, soțul meu a zâmbit, iar împreună am acceptat imediat rolul de părinți spirituali pentru acești minunați tineri.

Dragii noștri, vă dorim o căsnicie de basm, plină de fericire, iubire și să mergeți împreună, umăr la umăr și braț la braț pe toate cărările vieții!”, a scris pe rețelele de socializare Roxana Ciuhulescu.

Silviu Bulugioiu, soțul Roxanei, a arătat impecabil în costumul său negru, cu cămașă albă și papion, în timp ce vedeta a schimbat două rochii, una mai frumoasă ca alta. Pentru că în aceeași zi au avut loc și cununia religioasă și nunta, Roxana a îmbrăcat, pe rând, o rochie lungă, neagră, cu țurțuri, semitransparentă la nivelul mânecilor, și o rochie roz, tot strălucitoare, cu o bretea pe un umăr și o despicătură care i-a lăsat la vedere picioarele interminabile.

Buclele lejere i-au dat Roxanei un look de star de cinema. Fosta prezentatoare TV nu s-a sfiit să poarte tocuri, sigură pe apariția ei.

Fiul vedetei, adorabil în costum cu papion, la 6 ani

Cezar, băiatul pe care Roxana îl are din căsnicia cu Silviu, a fost copia tatălui său la evenimentul unde domnișoarele de onoare au purtat ținute create de Cătălin Botezatu. Cezar a îmbrăcat un costum cu papion, în care a arătat adorabil, fiind copia fidelă a tatălui său. Deși micuț, a zâmbit pe tot parcursul evenimentului, pozând ca un star în devenire.

„A fost o petrecere chic cu peste 300 de invitați, care s-a încheiat la 6 dimineața. De-a lungul petrecerii, eu am schimbat trei perechi de încălțăminte, că altfel ajungeam să merg în mâini”, a mai spus Roxana Ciuhulescu după eveniment.

Petrecerea de nuntă a fost întreținută de taraful Cleante și de Diana Matei, iar meniul a fost conceput cu preparate din bucătăria tradițională.

Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate

Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate

Articol recomandat
Controverse uriașe în învățământ! După ce zeci de clase de liceu au fost desființate, unii dintre profesori amenință cu demisia!
Criza în educație continuă după o decizie care schimbă structura anului de început la liceu. După ce zeci de clase de liceu au fost desființate, unii dintre profesori amenință cu demisia. În timp ce autoritățile invocă scăderea numărului de absolvenți de gimnaziu și o optimizare a rețelei școlare, profesorii avertizează că vor rămâne fără ore, […]
Controverse uriașe în învățământ! După ce zeci de clase de liceu au fost desființate, unii dintre profesori amenință cu demisia!

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

`
`
BZI - Editia Digitală - pdf
06 martie 2026
06 martie 2026