Breaking News
În continuarea rubricii de azi, babele vă mai povestesc câteva chestiuni de prin miliție. Este un șăf din Răducămeni care are un magazin deschis prin zona aia. Acolo, tot ce se vinde este de peste Prut. Băutură, țigări, tot ce se poate. Nu mai spunem că se vând țigări la bucată, că asta este deja banal. Problema este că milițianul care deține acest magazin nu se lipește la niciun control. De ce? Apăi, că e milițian. Babele nu mai zic mai multe acum că au pregătit o surpriză pentru zilele viitoare…
Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Și comisarul nistor Valentin șef de poliție îți șantajează colegele pe care le baga in patul lui ..când îl cheamă la Copou șefii sta in genunchi și le pupă mână și le spune că nu mai face…și porcul nu mai mamaca rahat😜
Daca ar fi doar un caz singular, dar sunt mai multe cazuri de afaceri conduse din umbra.
Macar asta cu magazinul munceste, nu ca Gorie care lua spaga la sosea.
Ohoo, Rădianu vinde orice poate să trăiască bine ,orice vor să știe mahării din zonă de el află, până când?
Raducaneni, fost șef poliție traficant, procuror șef violează fiica cumătrului deși era minoră, nimic nou.