Prima pagină » Cancan ultimă oră » Smiley a aruncat bomba după 2 ani de relație cu Gina Pistol
Smiley a aruncat bomba după 2 ani de relație cu Gina Pistol

Smiley a aruncat bomba după 2 ani de relație cu Gina Pistol

23 oct. 2019, 22:45,
în Cancan ultimă oră

Este o perioadă în care Smiley și Gina Pistol se află la mare distanță unul de celălalt, iar o astfel de despărțire – fie ea și temporară – este o adevărată provocare pentru amândoi. Gina filmează în Taiwan și Filipine pentru ”Asia Express”, iar Smiley va pleca în turneul “@Smiley omul”, începând cu 29 octombrie.

Agenda lui Smiley este încărcată, iar vedeta este pregătită pentru ca totul să se desfășoare în cele mai bune condiții. Turneul “@Smiley omul”, filmările pentru ”Românii au talent”, emisiunile live – aflate în pregătire – pentru ”Vocea României”. Pe lângă toate acestea, absența Ginei Pistol și, bineînțeles, concertele de la finalul anului. Întrebat dacă s-ar vedea vreodată în postura de concurent al unei emisiuni gen reality-show, Smiley recunoaște că nu ar fi tentat. Asta nici chiar în cazul în care i s-ar oferi un milion de euro pentru a merge cu… Gina. Totuși, în ipoteza că ar fi convins, până la urmă, spune că ar prefera să nu fie camere de luat vederi pe urmele lor.

”Nu ştiu, să vedem. Nu cred, nu sunt genul. Dacă ar fi o aventură în care să fim numai noi doi, nu mi-ar plăcea să fie televizată. Dar mi-ar plăcea să mă duc aşa, dar să fie filmat pentru vlogul meu. Dar nu mi-ar plăcea să fie cu multe camera după noi”, a mărturisit Smiley.

“Tot timpul fac glume, mai tâmpite, mai puțin tâmpite”

La un moment dat, Gina Pistol a vorbit, deschis, despre nunta cu Smiley. Vedeta ne-a mărturisit că ar fi dispusă să renunțe la numele ”Pistol” și să ia numele soțului, după căsătorie. Mai în glumă, mai în serios, în viitor nu este exclus ca blondina să se prezinte cu numele de… Gina Maria.

”Dacă bărbatul meu mă cere de soață înseamnă că o să-i port numele. (…) Cred că unul dintre lucrurile pe care omul de lângă mine le preferă este că am simțul umorului. Sunt mai glumeață de fel. Tot timpul fac glume, mai tâmpite, mai puțin tâmpite. Dar să spunem că eu sunt o femeie pasională”, declara Gina Pistol

Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Articol recomandat
FOTO Bilanțul provizoriu al cutremurului din Venezuela indică zeci de morți și sute de răniți, dar SUA avertizează că numărul victimelor ar putea fi devastator
Două seisme extrem de puternice, produse la interval de doar câteva zeci de secunde, au zguduit violent nordul Venezuelei, provocând prăbușirea mai multor clădiri, blocarea infrastructurii critice și un val de panică generalizată. Până în acest moment, autoritățile au confirmat oficial decesul a cel puțin 32 de persoane și rănirea altor 700, însă operațiunile de […]
Bilanțul provizoriu al cutremurului din Venezuela indică zeci de morți și sute de răniți, dar SUA avertizează că numărul victimelor ar putea fi devastator

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

`
`
BZI - Editia Digitală - pdf
28 iunie 2026
28 iunie 2026