Breaking News
Cretian Scoica, directorul de la Cetepeu, era zilele trecute pe la primărie. El era în spatele enstituției și aștepta să vină șoferul personal ca să îl ia cu mașina. Cică era extrem de nervos, vorbea la telefon. Desigur că el umblă la gât cu cardul de acces și legitimația de la Cetepeu peste tot, însă a folosit-o doar de 3-4 ori, când filmează cu premarul pentru Feisbook, în tramvaie sau autobuze…
Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Se teme si el, chiar daca e „director” cum s-ar spune de prapaditu ala de controlor zis Ban Vornicu, care are obiceiul sa tina domnisoare fara bilet clandestine in autobuz pana la capat de linie, apoi cine stie ce pretinde pentru a le elibera. Asta pana cand isi va gasi nasa, pentru ca nu toate domnisoarele au parfum de Fallen Angel, unele mai miros si a Metalmorphose Gym.. O sa iasa Ban prin geamu de la usa odata si odata.