Prima pagină » Bursa Barfelor » Mincinosul mincinoșilor! Arăgăzel Pompa minte că și-a pus stenturi! Lui i-ar trebui niște stenturi la cap
Mincinosul mincinoșilor! Arăgăzel Pompa minte că și-a pus stenturi! Lui i-ar trebui niște stenturi la cap

Mincinosul mincinoșilor! Arăgăzel Pompa minte că și-a pus stenturi! Lui i-ar trebui niște stenturi la cap

01 sept. 2020, 02:00,
în Bursa Barfelor

Conștient că va pierde alegerile și că va pleca acasă de tot (apoi se duce și la pușcărie cu siguranță), Arăgăzel Pompa a ajuns să plângă după mila oamenilor și să se victimizeze peste tot unde merge că, vezi Doamne, el și-a pus niște stenturi la inimă, ca să îi circule bine sângele în corp atunci când se ceartă cu aghiotanții lui din Cejeu. Arăgăzel se plânge în stânga și în dreapta că uite ce greutăți are el la inimă, dar sătule de atâtea plânsete, băbuțele bârfitoare au făcut verificări la sânge și au aflat că Arăgăzel nu are altceva decât boala lăudărosului și a libidinosului! În realitate, el a făcut un consult, două, pe la spetalul de boli de inimă și nici vorbă să își pună stenturi.

Totul este o strategie de-a lui de victimizare, în această campanie electorală. Oricum, babele bârfitoare îl sfătuiesc pe Arăgăzel Pompa să-și pună niște stenturi la cap, că acolo are el nevoie! Știm că mulți dintre voi, cetitorii noștri dragi, sunteți convinși că nici aceste stenturi nu-l vor salva pe Arăgăzel Pompa. Atunci, mai rămâne de făcut un singur lucru: pentru boala pe care o are el, găsește tratament la un spital din Bucium, unde ar trebui să se interneze cât mai curând ca să nu ajungă mai rău de atât.

 

 

Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate

Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

`
`
BZI - Editia Digitală - pdf
29 decembrie 2025
29 decembrie 2025