Prima pagină » Cancan ultimă oră » Andreea Bălan, din nou în rochie de mireasă

Andreea Bălan, din nou în rochie de mireasă

28 mai 2022, 18:40,
în Cancan ultimă oră

Recent, vedeta a vorbit despre posibilitatea de a deveni mireasă din nou, iar declarațiile sale sunt uluitoare.

Conform acesteia, este dispusă să facă din nou, pasul cel mare, pentru că își dorește o căsnicie nouă, și cel mai important, să fie fericită.

”Sunt un om împlinit și nu regret nimic din ce mi s-a întâmplat. Fiecare experiență din viața mea este ca o lecție, învățăm, toți greșim în viață, dar evoluăm. Cred că fiecare om care intră în viața mea mă învață ceva. Îmi doresc să iubesc și să fiu iubită, ceea ce se întâmplă deja, deci e bine. Vreau să fiu fericită. Mai târziu, mult mai târziu mă văd și căsătorită pentru că sunt tânără și de ce nu”, a spus Andreea Bălan.

Andreea Bălan și George Burcea au anunțat în 2020 că se despart, după 5 ani de relație și 5 luni de căsătorie. Artista a decis să îmbrace rochia de mireasă la scurt timp după ce a adus-o pe lume pe Clara. Vedeta a fost la un pas de moarte, iar medicii s-au luptat pentru a o readuce la viață pe Andreea.

După doi ani de la despărțire, Andreea Bălan și George Burcea sunt oficial divorțați. Cântăreața a făcut publică informația în podcastul lui Damian Drăghici. Andreea a declarat că ea și fostul soț vor merge pe drumuri separate, dar trebuie să aibă o relație decentă, de dragul fiicelor lor.

,,S-a terminat, iar acum așteptăm. Divorțul practic s-a terminat, e vorba doar de o chestie de redactare. Oricum sunt învingătoare (n.r întrebată dacă a ieșit ea învingătoare) pentru că am aceste două fetițe extraordinare, iar indiferent de ce scrie în hârtia aia, că ok culpa mea, culpa lui, culpa comună, până la urmă s-a terminat. Fiecare își vede de viață separat și trebuie să avem grijă de acești doi copii separați, fiecare cum poate, evident”, a spus cântăreața.

Andreea Bălan s-a despărțit de George Burcea la doar cinci luni de la nuntă. Vedeta a decis să se separe de tatăl copiilor ei, iar actorul a decis să părăsească căminul conjugal. După ce George a plecat de acasă, mama Andreei s-a mutat la artistă pentru a o ajuta în creșterea fetițelor. Andreea are tot timpul parte de sprijinul celei care i-a dat viață.

Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Articol recomandat
FOTO Bilanțul provizoriu al cutremurului din Venezuela indică zeci de morți și sute de răniți, dar SUA avertizează că numărul victimelor ar putea fi devastator
Două seisme extrem de puternice, produse la interval de doar câteva zeci de secunde, au zguduit violent nordul Venezuelei, provocând prăbușirea mai multor clădiri, blocarea infrastructurii critice și un val de panică generalizată. Până în acest moment, autoritățile au confirmat oficial decesul a cel puțin 32 de persoane și rănirea altor 700, însă operațiunile de […]
Bilanțul provizoriu al cutremurului din Venezuela indică zeci de morți și sute de răniți, dar SUA avertizează că numărul victimelor ar putea fi devastator

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

`
`
BZI - Editia Digitală - pdf
27 iunie 2026
27 iunie 2026