Veste surpriză din lumea celebrităților: Cameron Diaz și soțul ei, Benji Madden, au devenit părinți pentru a treia oară. Anunțul a fost făcut public pe rețelele sociale și a stârnit rapid reacții din partea fanilor.
Anunțul care a luat prin surprindere pe toată lumea: Cameron Diaz a devenit din nou mamă
Cuplul a ales să împărtășească vestea într-un mod discret, dar emoționant. Benji Madden a publicat pe Instagram o imagine simbolică, inspirată din lumea maritimă, însoțită de numele noului membru al familiei: Nautas Madden. Mesajul transmis a fost unul plin de bucurie.
„Cameron și cu mine suntem fericiți, entuziasmați și ne simțim atât de BINECUVÂNTAȚI să anunțăm nașterea celui de-al treilea copil al nostru, Nautas Madden. Bine ai venit pe lume, fiule!!👊❤️”, a spus artistul.
Artistul a continuat cu un alt mesaj în care a vorbit despre viața de familie.
„Ne place viața alături de familia noastră, copiii noștri sunt sănătoși și fericiți, iar noi suntem recunoscători!!! 🙏🙏 Ne distrăm de minune ❤️ Vă trimitem toate gândurile noastre bune. Familia Madden ❤️🙏👊🏴☠️”, a mai adăugat Benji Madden.
Numele ales pentru bebeluș, „Nautas”, pare să aibă origini în greaca veche și ar însemna „marinar”, o alegere care se potrivește cu imaginile simbolice publicate de părinți.
Cameron Diaz, în vârstă de 53 de ani, și Benji Madden, 47 de ani, sunt deja părinții a doi copii: Raddix și Cardinal. Deși sunt persoane publice, cei doi au ales mereu să își țină viața de familie departe de ochii curioșilor, evitând să publice imagini cu cei mici sau să ofere prea multe detalii în interviuri.
Cameron Diaz și soțul ei, Benji Madden, și-au dorit o familie numeroasă
După nașterea celui de-al doilea copil, apropiații spuneau că cei doi se simt extrem de norocoși”să fie părinți și că și-au dorit mereu o familie numeroasă.
„Întotdeauna și-au dorit un al doilea copil, pentru că iubesc să fie părinți. De ani de zile, Cameron și-a dorit să devină mamă. Devine foarte emoționată când vorbește despre drumul lung până la maternitate. Se simte incredibil de norocoasă că are acum doi copii”, au spus apropiații.
Actrița a vorbit deschis, de-a lungul timpului, despre faptul că a ales să devină mamă mai târziu în viață și despre provocările care vin odată cu această decizie.
„Femeile care fac copii au literalmente cu 20 de ani mai tinere și este o situație interesantă, pentru că eu nu mai sunt la acea vârstă. Și este perfect în regulă. Dar vreau să mă simt plină de energie pentru copilul meu”, a explicat Cameron Diaz într-un interviu acordat pentru BBC Radio 2.
Într-o altă apariție, aceasta a abordat subiectul cu umor, vorbind despre dorința de a fi prezentă cât mai mult timp în viața copiilor săi.
„Când ești la vârsta mea și alegi să faci asta, este o decizie reală. Trebuie să muncești cu adevărat pentru asta. Singura presiune pentru mine este că trebuie să trăiesc până la, să zicem, 107 ani. Așa că nicio presiune!”, a mai spus actrița.
La cit de urita e, cine naiba ii da voie sa se mai inmulteasca ???????????