Prima pagină » Cancan ultimă oră » Ce fel de bărbat nu ar vrea Andreea Esca pentru fiica ei Alexia Eram: „Am oroare”

Ce fel de bărbat nu ar vrea Andreea Esca pentru fiica ei Alexia Eram: „Am oroare”

30 oct. 2021, 11:20,
în Cancan ultimă oră

Andreea Esca a făcut câteva mărturisiri despre ce nu ar tolera în viața fiicei ei. Mai exact, în materie de iubiți, Andreea Esca n-ar accepta niciodată un bărbat care are o influență negative asupra Alexiei.

Prezentatoarea de știri de la Pro Tv a fost invitată ultimei ediții a emisiunii „Întrebarea mesei rotunde’, moderată de actorul Marius Manole.

Andreea a dezvăluit cu ce fel de bărbați nu i-ar da Andreea Esca voie, fiicei sale, Alexia, să se iubească.

Surprinsă de întrebare, ea a spus că niciodată nu s-a gândit la acest scenariu, iar copiii se pot iubi cu oricine, atâta timp cât persoana în cauză nu are o influență negativă asupra lor.

„Da. Singurele lucruri de care mi-e teamă este să n-aibă o influență negativă în sensul… nu știu, droguri…

Eu am o oroare de treaba sta, mi se pare că-i cel mai rău lucru care se poate întâmpla. Și realizez, fără să vreau, că sunt din ce în ce mai prezente în viața de zi cu zi’, i-a spus Andreea Esca lui Marius Manole.

Fiul Andreei Esca studiază la Barcelona

Andreea Esca a descris sentimentul pe care l-a avut atunci când s-a desprins de fiul ei Aris, pentru că a trebuit să plece la facultate în Spania.

„A fost mai greu decât am crezut. Nu acum când l-am dus, prima dată când a plecat, pentru că el a plecat înainte și mi-am dat seama că wow, e un pas important în viața de familie. Sunt foarte mândră de Aris că a făcut o alegere bună.

Cred că această facultate și locul unde este i se potrivesc și sunt foarte fericită că s-a acomodat bine, că îl simt că e mulțumit și fericit. Îmi pare bine că este și cu destul de mulți colegi din liceu, ceea ce înseamnă că nu va fi singur pe acolo.

E important pentru un tânăr la vârsta asta, pentru prima dată plecat singur într-o altă țară, să aibă prieteni alături de el’, a mărturisit Andreea Esca.

Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Articol recomandat
FOTO Nicușor Dan pregătește scenariul de rezervă pentru Palatul Victoria. Guvern minoritar dacă Executivul Veștea nu obține votul Parlamentului
Nicușor Dan analizează scenariul de rezervă pentru formarea Guvernului. Dacă Executivul condus de Adrian Veștea nu primește votul Parlamentului, una dintre variante este un guvern minoritar format din PNL, USR și UDMR. În timp ce negocierile pentru formarea noului Executiv continuă într-un climat politic tensionat, președintele României, Nicușor Dan, analizează și variante alternative pentru depășirea […]
Nicușor Dan pregătește scenariul de rezervă pentru Palatul Victoria. Guvern minoritar dacă Executivul Veștea nu obține votul Parlamentului

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

`
`
BZI - Editia Digitală - pdf
20 iunie 2026
20 iunie 2026