Breaking News
La final de rubrică, babele bârfitoare îl aduc în actualitate pe Iorel Baltă, unul ce are o firmă de instalații cu gigabaiți și care voia să facă și un bloc pe la ieșirea din oraș, unde încă nu s-a dat drumul la tramvaie. Când s-a dus la primărie cu solicitarea, Baltă s-a trezit cu dosarul în cap. Cică nu are voie să construiască. Supărat că nu a primit aprobări, a început să vorbească prin târg că este dispus să plătească și cât nu face, numai să funcționeze pila. Și ce să vezi, s-au trezit câțiva să-i promită că se va rezolva, pentru că au prins miros de cașcaval. Babele nu știu dacă a dat și banii, dar va fi tare amuzant când va realiza că a fost o țeapă clasică. Nu de alta, dar multe măgării de genul ăsta s-au făcut în ultimii ani.
Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate
Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Se activeaza el Popescu si nu il lasa la nevoie pe Vio Baltariu….cred ca i se alatura si Buhaiescu Mihai…alt excroc.