Prima pagină » Cancan » Irina Columbeanu, schimbare de look radicală! Cum arată acum fiica Monicăi Gabor și a lui Irinel Columbeanu

Irina Columbeanu, schimbare de look radicală! Cum arată acum fiica Monicăi Gabor și a lui Irinel Columbeanu

30 iul. 2026, 14:40,
Andreea Ciobanu în Bzi.ro

Irina Columbeanu, schimbare de look radicală! Cum arată acum fiica Monicăi Gabor și a lui Irinel Columbeanu. Irina Columbeanu locuiește în America din anul 2028, alături de mama ei, Monica Gabor și partenerul de viață al acesteia, Mr. Pink. Tânăra studiază la Facultatea de Medicină din cadrul Universității New York. Recent, Irina Columbeanu a decis să facă o schimbare de look și a ales o nouă tunsoare care o transformă complet. Fanii au reacționat imediat și i-au lăsat mesaje de apreciere în mediul online.

Irina Columbeanu, schimbare de look radicală!

Irina Columbeanu a făcut o schimbare de look radicală. Tânăra a ales o tunsoare în scări, cu breton, și i-a surprins pe fanii ei de pe rețelele sociale cu eleganța afișată. Internauții au avut doar cuvinte de laudă la adresa Irinei. Fiica lui Irinel Columbeanu este foarte activă în mediul online și împărtășește multe momente din viața sa privată cu cei care o urmăresc. Tânăra a mers la un salon de înfrumusețare și a ales să își facă breton, o transformare care i-a schimbat înfățișarea. După vizita la salon, Irina a publicat pe rețelele de socializare mai multe imagini cu noul look și a avut parte de aprecierea internauților.

Invitată la podcastul „Fiță cu Adiță”, Irina Columbeanu, fiica Monicăi Gabor și a fostului om de afaceri Irinel Columbeanu, a vorbit despre viața sa în America, planurile de viitor, dar și despre o viitoare relație de iubire. Ajunsă la 19 ani, tânăra a mărturisit că nu este interesată, deocamdată, de o relație amoroasă, fiind concentrată pe facultate și pe dezvoltarea personală. Irina Columbeanu a mai declarat că se simte norocoasă și că a avut parte de toată grija părinților ei.

„Am avut o viață foarte norocoasă. Și sunt foarte recunoscătoare. (…) Sunt fericită că părinții mei au luat decizia să se despartă, pentru că așa a fost mai bine pentru amândoi. Sunt fericită pentru ei. (…) Sunt foarte norocoasă datorită părinților mei. Nu înțeleg de ce doamnele de 60 de ani comentează viața unei fete de 18 ani care abia și-a început viața.”

Cum este viața de studentă în America

Din 2018, Irina Columbeanu s-a mutat în America, acolo unde locuiește alături de mama ei, Monica Gabor și partenerul de viață al acesteia, Mr. Pink. Tânăra studiază Medicina și recent a împărtășit cu fanii săi o zi din viața ei de studentă în New York. Fiica Monicăi Gabor a arătat cum reușește să îmbine studiile, activitățile sociale și pasiunea pentru gătit, precizează spynews.ro.

„Bună! Haideți să petrecem o zi împreună la facultate, în New York. La 8 dimineața am avut chimie, și după am mers să beau un matcha și acolo am făcut și teme. Apoi mi-am ales clasele pentru vara aceasta, apoi am mâncat un sandwich foarte bun și după am învățat din nou, iar apoi am avut engleză și totodată am mers și la bibliotecă să fac teme și am avut și niște întâlniri.”, a mai spus ea. Apoi am avut clasa mea de gătit. Astăzi am învățat cum să gătim diferite tipuri de legume, în fiecare săptămână e ceva nou. Acest curs durează 3 ore jumătate, deci am terminat pe la 8 și am mâncat și acolo și după am mers și la cină cu niște prieteni. Am mers la un restaurant franțuzesc și după m-am demachiat și am mers la sală. Am făcut cam o oră la sală, duș, și după am învățat la chimie până la 1 dimineața”, a mărturisit Irina Columbeanu.

Irina Columbeanu studiază în America și se bucură de succes. Tânăra este extrem de activă în mediul online și împărtășește cu urmăritorii ei momente din viața privată. Recent, aceasta a postat câteva fotografii dintr-un salon de înfrumusețare, după ce a decis că este momentul pentru o schimbare de look și o tunsoare nouă.

Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Articol recomandat
Acciza la motorină scade cu 20% în perioada 16-31 august. Ministerul Finanțelor anunță o măsură temporară
Acciza la motorină va fi redusă cu 20% în perioada 16-31 august 2026. Ministerul Finanțelor anunță o intervenție temporară și reevaluări la fiecare două săptămâni. Ministerul Finanțelor a anunțat reducerea temporară a accizei la motorină cu 20%, măsură care se aplică în perioada 16-31 august 2026. Decizia vine după creșterea semnificativă a cotațiilor internaționale pentru […]
Acciza la motorină scade cu 20% în perioada 16-31 august. Ministerul Finanțelor anunță o măsură temporară

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

`
`
BZI - Editia Digitală - pdf
18 august 2026
18 august 2026