În aceste momente, o conferinţă de presă se desfăşoară la sediul Politehnicii Iași. Miercuri, 23 iunie 2021, la ora 11.00, noua conducere a CSM Politehnica Iași va fi prezentată oficial.
Miercuri, 23 iunie 2021, la ora 11.00, cu 39 de zile înainte de startul sezonului 2021-2022 al Ligii a II-a, noua conducere a CSM Politehnica Iași va fi prezentată oficial.
Vasile Simionaș – președintele Consiliului Director, Florin Briaur – managerul general și Constantin Enache – antrenorul principal vor participa la o conferință de presă organizată la Stadionul Emil Alexandrescu. Cei trei vor răspunde și la întrebările jurnaliștilor care sunt așteptați la eveniment.
Suporterii Politehnicii Iași vor putea găsi înregistrarea video a evenimentului pe canalul oficial de YouTube al clubului.