Prima pagină » Cancan ultimă oră » Reacția Biancăi Drăgușanu după atacul lansat de Daria Radionova: „Prostul nu e prost destul până nu e și fudul”

Reacția Biancăi Drăgușanu după atacul lansat de Daria Radionova: „Prostul nu e prost destul până nu e și fudul”

17 feb. 2021, 20:53,
în Cancan ultimă oră

Bianca Drăgușanu o atacă pe Daria Radionova, după ce aceasta a declarat că a fost vina ei că Bodi a bătut-o. Vedeta nu e deloc impresionată de ceea ce declară actuala iubită a fostului ei soț și nu vrea să-și bată prea mult capul cu ea. Bianca are ce are de împărțit cu Alex Bodi, iar intervențiile Dariei o fac să-i răspundă cu multă ironie.

După ce Daria Radionova a declarat că în cel mai recent scandal dintre Bianca și Alex Bodi, ea este de partea afaceristului din Mediaș. Și mai mult decât atât, că e de părere că pentru episoadele în care Bianca a fost snopită în bătate chiar ea era de vină, și nu iubitul ei, Bianca scoate flăcări și trece la atac. Declarațiile făcute de Daria au ajuns la urechile Biancăi Drăgușanu prin intermediul unui fan, care i-a scris că nu e de acord cu felul în care a vorbit Daria despre acest subiect.

”Prostul nu e prost destul până nu e și fudul. Merită o diplomă”, a spus Bianca Drăgușanu pe Instagram.

Ce spune Daria despre bătăile încasate de Bianca Drăgușanu

Daria Radionova a vorbit despre violențele la care a supus-o Alex Bodi pe Bianca Drăgușanu. Rusoaica a menționat faptul că afaceristul nu a fost niciodată violent cu ea, iar totul ar putea fi, în povestea de față, doar din cauza Biancăi.

„De ce mi-ar fi frică de el? Nu a fost niciodată agresiv cu mine şi nu mi-a arătat niciodată vreun semn de violenţă. Eu cred că este vorba şi despre ea. Dacă a fost bătută înainte, poate este ceva greşit cu ea, nu cu bărbatul care a bătut-o. Ea a vorbit urât despre el, a spus foarte multe minciuni”, a declarat Daria Radionova, pentru Antena Stars.

Daria Radionova vrea să evite scandalurile dintre Alex Bodi și Bianca Drăgușanu

Printre declarațiile făcute, Daria Radionova a menționat că nu prea vrea să se implice prea mult în această poveste și va încerca să evite subiectul.

„Deci, cine se ascunde ca un şoricel? Absolut totul merge înainte şi chiar eu am vrut ca el să vorbească cu ea. Deci nu trebuie să întoarcă povestea în favoarea ei. Ei au vorbit de două ori, iar eu am fost lângă el. De asemenea, au fost foarte multe minciuni publicate recent şi sper ca oamenii să nu creadă în ele. La fel cum am mai spus, realitatea este foarte diferită faţă de ce vezi în presă. Să fiu sinceră, nu vreau să vorbesc prea mult despre acest subiect şi o să încerc să ignor toate provocările”, a continuat Daria Radionova.

Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Articol recomandat
Funcționarea Unității 2 de la Cernavodă, în pericol de oprire din cauza Dunării. „Este inevitabil”, avertizează autoritățile
Nivelul Dunării a ajuns la pragul critic pentru funcționarea Unității 2 de la Cernavodă. Autoritățile avertizează că oprirea reactorului este inevitabilă. Situația de la Centrala Nuclearoelectrică de la Cernavodă a devenit critică după ce nivelul Dunării a coborât la pragul prevăzut în procedurile de funcționare. Unitatea 2, singurul reactor aflat în prezent în producție, ar […]
Funcționarea Unității 2 de la Cernavodă, în pericol de oprire din cauza Dunării. „Este inevitabil”, avertizează autoritățile

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

`
`
BZI - Editia Digitală - pdf
13 august 2026
13 august 2026