Prima pagină » Cancan ultimă oră » Viviana Sposub și George Burcea, din nou împreună. Cei doi s-au împăcat, după ce s-au despărțit în urma cu câteva săptămâni

Viviana Sposub și George Burcea, din nou împreună. Cei doi s-au împăcat, după ce s-au despărțit în urma cu câteva săptămâni

01 sept. 2023, 20:00,
în Cancan ultimă oră

Viviana Sposub și George Burcea au revenit la sentimente mai bune, după ce, la jumătatea lunii iulie, au anunțat că nu mai formează un cuplu. Cei doi au fost văzuți împreună și s-au împăcat, chiar dacă, între timp, au apărut zvonuri potrivit cărora vedeta avea un nou iubit.

După o relație de trei ani, Viviana Sposub și George Burcea au decis să se despartă, anunțul fiind făcut chiar de vedetă. La aproape o lună și jumătate de când au recunoscut că nu mai sunt împreună, cei doi par să fi dat uitării vechile probleme și s-au împăcat.

Viviana Sposub și George Burcea s-au împăcat

Paparazzii Cancan.ro i-au surprins pe cei doi împreună de curând și se pare că se iubesc la fel de mult. Potrivit sursei citate, Viviana Sposub a fost surprinsă alături de actor, chiar dacă în toată această perioadă s-a zvonit faptul că vedeta iubește din nou, asta după ce s-a afișat cu un alt bărbat.

Se pare că George Burcea a trecut și peste acest lucru, dacă e să judecăm după ipostazele în care au fost surprinși. Viviana Sposub și George Burcea au fost văzuți în Capitală, în timp ce actorul avea un buchet de flori în mână, fiind dovada clară a faptului că s-au împăcat.

Au format un cuplu timp de trei ani

Se pare că nimic nu a stat în calea relației lor, nici măcar problemele pe care le-au avut în cuplu, în perioada în care se aflau America. De altfel, Viviana Sposub a fost cea care a anunțat despărțirea, timp în care George Burcea a preferat să nu dezvăluie prea mult despre ce s-a întâmplat. Cei doi s-au iubit trei ani, iar actorul spunea că îi este recunoscător iubitei sale, care l-a sprijinit necondiționat.

„Am un om foarte bun și drag lângă mine pe care îl iubesc și care mă iubește, sunt sănătos și am foarte multe planuri de viitor. Eu consider că acum George Burcea este mult mai fericit pentru că face exact ceea ce a visat și a iubit de foarte mult timp și sincer, nu contează cum eram acum 4,5,10, 15 ani, contează că indiferent de timpuri, indiferent de greutăți, nu am renunțat absolut niciodată”, spunea George Burcea, în trecut, la Antena Stars.

Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Articol recomandat
Incident naval în Marea Neagră, în apropierea României. O navă sub pavilion Liberia a fost avariată, autoritățile iau în calcul impactul cu o dronă maritimă sau explozia unei mine
Incident naval în Marea Neagră, în Zona Economică Exclusivă a României. O navă comercială a fost avariată, iar autoritățile analizează posibilitatea unui impact cu o dronă maritimă sau a exploziei unei mine. Un nou incident naval în Marea Neagră a fost semnalat în noaptea de 23 spre 24 iulie, în apropierea graniței maritime a României. […]
Incident naval în Marea Neagră, în apropierea României. O navă sub pavilion Liberia a fost avariată, autoritățile iau în calcul impactul cu o dronă maritimă sau explozia unei mine

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

`
`
BZI - Editia Digitală - pdf
25 iulie 2026
25 iulie 2026