Prima pagină » Actualitate » Vedeta a furat startul! Cum și-a decorat Gabriela Cristea casa pentru Crăciun – GALERIE FOTO

Vedeta a furat startul! Cum și-a decorat Gabriela Cristea casa pentru Crăciun – GALERIE FOTO

21 nov. 2025, 09:49,
Bogdan TROFIN în Actualitate

Pregătirile pentru Crăciun au început deja în familia Gabrielei Cristea. Internauți iau fost interesați să știe cum și-a decorat Gabriela Cristea casa pentru Crăciun. Vedeta, alături de Tavi Clonda, și cele două fiice, Iris și Victoria, s-a apucat de amenajarea locuinței pentru a aduce spiritul sărbătorilor mai aproape. Împreună, au creat o atmosferă caldă și festivă, marcând începutul unei perioade mult așteptate.

Cum și-a decorat Gabriela Cristea casa pentru Crăciun

Pe măsură ce sărbătorile de iarnă se apropie cu pași repezi, tot mai multe vedete par să fi „furat startul” și să fi intrat deja în spiritul festiv. Multe dintre ele au început pregătirile din timp, transformându-și locuințele în spații pline de culoare, lumini și ornamente specifice acestei perioade magice.

După ce Valentina Pelinel și Cristi Borcea au făcut bradul alături de copiii lor în urmă cu o săptămână, a venit rândul și Gabrielei Cristea. În locuința sa atmosfera sărbătorilor de iarnă a început deja să prindă contur. Prezentatoarea TV se numără printre vedetele care și-au pregătit din timp decorul de Crăciun, iar bradul ocupă un loc special în casă. Gabriela l-a amplasat într-un colț care pune în valoare nuanța principală aleasă pentru ornamente: turcoazul.

Pentru acest an, ea și familia ei au optat pentru decorațiuni în nuanțe de turcoaz, completate de globuri tradiționale și o fundă realizată acasă chiar de vedetă din tul. Încântată de rezultat, Gabriela Cristea a împărtășit imaginile festive cu urmăritorii ei de pe rețelele sociale.

”Noi am împodobit bradul! Am ales turcoaz pentru anul acesta ca să se integreze cu tapetul iar funda a fost făcută din tul de mine acasă. Voi ce culoare vă faceți bradul în anul acesta? Cine mai are bradul împodobit deja?”, a declarat Gabriela Cristea, pe rețelele de socializare.

Gafă pe internet

Gabriela Cristea a plecat într-o scurtă vacanță împreună cu soțul ei în Italia, aici unde și-au cumpărat o casă de vacanță, pe care urmează să o recondiționeze.

Frumoasa vedetă s-a pozat de pe șantier, îmbrăcată cu o pereche de pantaloni gri și o cămașă albastră, în timp ce mânca salată dintr-un bol. Toate bune și frumoase, însă la o simplă privire se poate vedea că vedeta a umblat la filtre și și-a subțiat silueta.

”De ce te minți în primul rând pe tine și apoi pe noi. Îți este rușine cu corpul tău? Dacă tot ai complexe fa ceva in această situație. Bani ai să faci ceva benefic. In rest totul este ok. Felicitări pentru achiziția casei / Ai cam exagerat cu filtru. Ai subțiat până ți-a rămas capul mai mare decât corpul! / În videoclipuri ești mai durdulie, în poze ești ca trasă prin inel. Inițial când am văzut această poză m-am întrebat „Oare cu ce dietă a slăbit atât de mult și repede?”. Când colo … păcăleală / Eu te admir foarte mult, Gabriela, dar nu înțeleg de ce trebuie atâtea filtre, ca tu ești foarte frumoasă și deșteaptă!”, sunt câteva dintre comentariile fanilor.

Ce e greu de înțeles este motivul pentru care face asta, ținând cont că ea este o femeie splendidă oricum, indiferent de siluetă, de vestimentație sau de machiaj. Mama natură a înzestra-o pe Gabriela Cristea cu o frumusețe naturală aparte, așa că astfel de retușuri chiar nu-și au rostul.

Fanii săi i-au atras atenția și au încercat să-i arate că nu e nevoie să apeleze la aceste mijloace pentru că este minunată așa cum este. Gabriela, serios, și noi ți-o spunem. Lasă filtrele că tu ești frumoasă oricum. Iar frumusețea ta nu e doar exterioară, ci vine și din interior. Altfel, vedeta a furat startul, iar fanii au vrut să știe cum și-a decorat Gabriela Cristea casa pentru Crăciun.

Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Articol recomandat
FOTO Plan Roșu de Intervenție pe DN1 după un accident în lanț. Treisprezece persoane implicate, doi copii și mama lor au ajuns la spital
Un accident rutier grav produs luni după-amiază, 1 iunie 2026, pe DN1, între Avrig și Bradu, în județul Sibiu, a mobilizat un număr impresionant de forțe de intervenție și a dus la activarea Planului Roșu de Intervenție. Patru autoturisme au fost implicate într-o coliziune în lanț, iar 13 persoane, dintre care șase copii, au fost […]
Plan Roșu de Intervenție pe DN1 după un accident în lanț. Treisprezece persoane implicate, doi copii și mama lor au ajuns la spital

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

`
`
BZI - Editia Digitală - pdf
02 iunie 2026
02 iunie 2026