Prima pagină » Cancan » Liviu Vârciu, mesaj îngrijorător pe Instagram. Vedeta se afla la munte cu un prieten

Liviu Vârciu, mesaj îngrijorător pe Instagram. Vedeta se afla la munte cu un prieten

04 feb. 2022, 11:11,
în Cancan

Îndrăgitul actor Liviu Vârciu a publicat pe Instagram un mesaj, de la munte, din mijlocul nămeților, prin care i-a îngrijorat pe fanii săi. Vedeta se află într-o scurtă vacanță și pare să se simtă mai bine acum după ce la sfârșitul anului trecut el s-a confruntat cu mai multe probleme de sănătate. Totodată, Liviu Vârciu a reușit în cele din urmă să-și finalizeze și casa, a cărei construire s-a întins pe patru ani.

Liviu Vârciu este unul dintre cei mai îndrăgiți bărbați din showbiz-ul autohton, pe lângă postura de interpret și prezentator TV el cochetând mai nou și cu actoria. Vedeta în vârstă de 40 de ani este împlinită atât profesional, cât și în plan personal. Astfel, Liviu Vârciu trăiește o frumoasă poveste de dragoste alături de iubita lui Anda Călin, cu care are doi copii. De asemenea, actorul mai are o fiică, Carmina, dintr-o relație anterioară. Zilele trecute, vedeta TV s-a aflat într-o scurtă vacanță la munte și le-a dat emoții fanilor și cunoscuților cu postările de pe contul de socializare.

Liviu Vârciu, mesaj îngrijorător pe Instagram

Chiar dacă totul a fost făcut în spirit de glumă, inițial postarea lui Liviu Vârciu a avut darul de a crea panică printre fani. Artistul și-a îngrijorat urmăritorii de pe Instagram, după ce a transmis un mesaj din mijlocul nămeților! Liviu Vârciu le-a transmis un mesaj celor care-l urmăresc în mediul online, de la munte, aflându-se printre nămeți. Artistul se afla la munte cu un bun prieten, însă într-o fracțiune de secundă aceștia s-au pierdut prin pădure.

Liviu Vârciu a ținut să menționeze acest lucru, prin mai multe clipuri video postate pe contul de Instagram. Acolo a dat vestea îngrijorătoare, cum că el și prietenul său s-au pierdut. Bineînțeles, că actorul a făcut haz de necaz și-n acest moment, spunând că dacă fanii lui nu-l vor mai revedea, aceștia să știe că Vârciu îi iubește.

„O știi pe aia când te rătăcești și te-ai rătăcit, și nu glumim. Eu cu vecinul meu ne-am rătăcit, stați să vă arăt. Dacă nu ne mai vedem, eu vă iubesc pe toți”, a postat Liviu Vârciu, pe Instagram.

Liviu Vârciu s-a confruntat cu mai multe probleme de sănătate

În ultima vreme, artistul s-a confruntat cu mai multe probleme de sănătate, unele dintre acestea fiind chiar îngrijorătoare. La sfârșitul anului trecut, Liviu Vârciu a ajuns la spital și a primit îngrijiri de specialitate din partea medicilor, deoarece se simțea foarte rău. Acum, artistul pare să se simtă mult mai bine, după cum afirma recent, pe rețelele de socializare.

„Sunt mult mai bine, am și efect pe voce. Am stat prea mult în casă, a venit iarna, a nins, au crescut copiii. Nu ieșiți cu părul ud că uitați ce se întâmplă. Aveți grijă de voi!”, spunea recent Liviu Vârciu.

Un alt eveniment pozitiv din viața lui este faptul că în sfârșit și-a finalizat casa și s-a mutat în ea cu iubita și cei doi copii, Liviu Vârciu chiar publicând pe Instagram imagini din noua locuință.

Antonia a pozat fără lenjerie intimă pe rețelele de socializare

Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate

Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

`
`
BZI - Editia Digitală - pdf
17 decembrie 2025
17 decembrie 2025
Articole similare
Telefonul unui celebru interpret de muzică populară, dispărut după ce a cerut șoferului Bolt să-l pună la încărcat! Cristian Harhătă: „Am pierdut toată munca din ultimii 6 ani”
02:00
FOTO Telefonul unui celebru interpret de muzică populară, dispărut după ce a cerut șoferului Bolt să-l pună la încărcat! Cristian Harhătă: „Am pierdut toată munca din ultimii 6 ani”
„Prietenii lui Moș Crăciun” au mers și la Valerica Grăunte, o femeie care trăiește mai mult în întuneric. Bătrâna, imobilizată la pat, primește curent electric doar câteva ore pe zi
02:00
FOTO „Prietenii lui Moș Crăciun” au mers și la Valerica Grăunte, o femeie care trăiește mai mult în întuneric. Bătrâna, imobilizată la pat, primește curent electric doar câteva ore pe zi
Discuții aprinse între afacerist și director
02:00
Discuții aprinse între afacerist și director
Prietenii lui Moș Crăciun au poposit în casele bătrânilor din comuna Mironeasa. Zamfira Grigore, femeia izolată la marginea pădurii: „Vă mulțumesc din suflet că nu m-ați uitat”
02:00
FOTO Prietenii lui Moș Crăciun au poposit în casele bătrânilor din comuna Mironeasa. Zamfira Grigore, femeia izolată la marginea pădurii: „Vă mulțumesc din suflet că nu m-ați uitat”
Ion Turlara a izbucnit în lacrimi la vederea prietenilor lui Moș Crăciun. Bărbatul, imobilizat în scaun cu rotile, a împodobit bradul în așteptarea darurilor: „Vă rog să veniți și anul viitor, pentru că vă iubesc”
02:00
FOTO Ion Turlara a izbucnit în lacrimi la vederea prietenilor lui Moș Crăciun. Bărbatul, imobilizat în scaun cu rotile, a împodobit bradul în așteptarea darurilor: „Vă rog să veniți și anul viitor, pentru că vă iubesc”
După tragedia din Baza 3, polițiștii au „vânat” șoferii care nu dau prioritate pietonilor în municipiul Iași
02:00
FOTO După tragedia din Baza 3, polițiștii au „vânat” șoferii care nu dau prioritate pietonilor în municipiul Iași
Peste 10 milioane de lei cheltuie Primăria Podu Iloaiei pentru reabilitarea și eficientizarea termoenergetică a Colegiului Tehnic „Haralamb Vasiliu”
02:00
Peste 10 milioane de lei cheltuie Primăria Podu Iloaiei pentru reabilitarea și eficientizarea termoenergetică a Colegiului Tehnic „Haralamb Vasiliu”
Comuna Valea Lupului va beneficia de un sistem de supraveghere ultramodern! O parte dintre camere vor putea recunoaște plăcuțele de înmatriculare ale mașinilor
02:00
FOTO Comuna Valea Lupului va beneficia de un sistem de supraveghere ultramodern! O parte dintre camere vor putea recunoaște plăcuțele de înmatriculare ale mașinilor
Un bărbat din Iași a rămas fără laptop după ce l-a pus în easybox-ul Sameday din Alexandru cel Bun. „Sunt camere, au văzut cine l-a luat”
02:00
FOTO Un bărbat din Iași a rămas fără laptop după ce l-a pus în easybox-ul Sameday din Alexandru cel Bun. „Sunt camere, au văzut cine l-a luat”
Spitalul Clinic de Boli Infecțioase din Iași va cumpăra materiale sanitare și consumabile de peste 5,9 milioane de euro
02:00
Spitalul Clinic de Boli Infecțioase din Iași va cumpăra materiale sanitare și consumabile de peste 5,9 milioane de euro