Prima pagină » Cancan ultimă oră » Loredana Chivu a ajuns din nou pe mâna medicilor. Și-a făcut fosta prezentatoare o nouă operație estetică?

Loredana Chivu a ajuns din nou pe mâna medicilor. Și-a făcut fosta prezentatoare o nouă operație estetică?

21 ian. 2022, 21:01,
în Cancan ultimă oră

Loredana Chivu nu traversează deloc o perioadă bună în viața eu, deoarece vedeta a ajuns de urgență pe mâna medicilor! Fosta prezentatoarea TV este în continuare internată în spital, semn că nu doar s-a simțit rău, ci a fost vorba de o intervenție.

Cu ce probleme de sănătate se confruntă fosta prezentatoare TV

Loredana Chivu a luat pe toată lumea prin surprindere, asta imediat după ce s-a afișat pe patul de spital. Fiindcă se bucură de o mare comunitate de fani, fosta prezentatoare TV a fost asaltată de mesaje, astfel că a povestit pe larg ce se întâmplă cu ea în aceste momente.

Chiar dacă se afla pe pe patul de spital, Loredana Chivu a intrat în direct la Antena Stars unde a povestit că nu traversează o perioadă tocmai bună, deoarece a avut nevoie de intervenția medicilor și a trecut printr-o operație.

Nu este o intervenție estetică, ci este una de natură medicală

Mai mult, fosta prezentatoare Tv a spus că de data aceasta nu este vorba de o intervenție esetică, ci de una de natură medicală. Loredana Chivu a fost reținută în ceea ce privește operația prin care a trecut, astfel că nu a dezvăluit cu ce probleme de sănătate se confruntă.
Deși nu a dezvăluit cu ce afecțiune se confrută, Loredana a ținut să menționeze că că se simte mai bine, față de ieri, semn că totul se află sub control.

De asemenea, fiind întrebată despre reușita intervenției medicale, Loredana Chivu a precizat că încă nu poate afirma acest lucru, deoarece abia zilele următoare o să fie vizibil rezultatul, însă cu toate astea, vedeta speră să aibă parte de rezultatul dorit de către medici.

„Acum sunt bine, sunt tot la spital. Nu este o intervenție estetica. Are legătura cu starea mea se sănătate. Cred ca a reușit intervenția, nu știu sa zic. Abia zilele următoare o sa vedem acest lucru”, a declarat Loredana Chivu.

Cătălin Zmărăndescu, făcut praf de fiul lui!

Donație lunară
Donează lunar pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Alătură-te comunității noastre de susținători
Donația ta lunară ne ajută să planificăm și să continuăm să informăm corect și echidistant
Donație singulară
Donează o singură dată pentru susținerea jurnalismului de calitate

Plată sigură și protejată
Contribuția ta face diferența
Ne ajuți să rămânem independenți și să aducem informații de care ai nevoie
Articol recomandat
FOTO Tragedie pentru Dinamo! Constantin Covaciu a murit în accidentul din Câmpulung Muscel. Adrian Ropotan, internat cu fractură la mână
Un accident rutier grav a lovit echipa secundă a clubului Dinamo, aflată în cantonament la Câmpulung Muscel, județul Argeș. Constantin „Gogu” Covaciu, membru al staff-ului medical al formației, a murit în urma impactului, iar antrenorul Adrian Ropotan a fost rănit și internat cu o fractură deschisă la mână. Ceilalți jucători și membri ai staff-ului au […]
Tragedie pentru Dinamo! Constantin Covaciu a murit în accidentul din Câmpulung Muscel. Adrian Ropotan, internat cu fractură la mână

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *

`
`
BZI - Editia Digitală - pdf
01 august 2026
01 august 2026