Denise Rifai a ajuns în urmă cu scurt timp la sediul DNA. Jurnalista este cercetată în dosarul în care este vizat și primarul general al Capitalei, Ciprian Ciucu.
Denise Rifai este suspectă în dosarul DNA privind jocurile de noroc. Ciprian Ciucu, primarul Capitalei, a fost inculpat în dosar și a fost pus sub control judiciar, fiind suspectat că ar fi luat bani pentru campanie electorală de la mai multe firme cărora le-ar fi dat autorizații de construcție.
Denise Rifai respinge orice implicare
Jurnalista Denise Rifai a reacționat după ce numele său a fost vehiculat în spațiul public în legătură cu dosarul DNA în care este vizat primarul general al Capitalei, Ciprian Ciucu. Aceasta a respins categoric orice implicare în anchetă și a transmis că nu are nicio legătură cu dosarul aflat în instrumentarea procurorilor anticorupție.
Nu e vinovat saracul, s-a luat dupa cei care-l sfatuiau sa faca schimbare de sex. Acum e tarziu…