VIDEO - Dica are Grecia la picioare

24 August 2009
1117 Vizualizari | 0 Comentarii
VIDEO Dica are Grecia la picioare
Afisat 13.33 Nicolae Dica a renascut. Fostul golgheter din Ghencea a debutat cu o dubla in Grecia. Iraklis a castigat cu 2-1 in deplasarea de la Panthrakikos. Dica a deschis scorul in minutul 33 al partidei, iar cu 13 minute inainte de final a inscris golul care a adus victoria echipei antrenate de fostul tehnician al echipei Steaua, Oleg Protasov. Golul echipei Panthrakikos a fost inscris de un alt fotbalist roman, Marius Mitu, in minutul 69. Dica a venit la Iraklis de la Catania, acolo unde nu a reusit sa se adapteze. Vezi aici cele trei goluri marcate de Dica si Marius Mitu:

Page time :0.2946 (s) | 22 queries | Mysql time :0.182699 (s)