Fotbal: FCM Poli a pierdut meciul cu ASA Tg. Mures

12 Iulie 1999
1038 Vizualizari | 0 Comentarii
Ieri pe terenul Cetatea din Tirgu Neamt "Poli" a sustinut cel de-al doilea meci de verificare avind de aceasta data ca adversar pe ASA Tg. Mures, in fata careia au pirdut cu 2-0 (0-0), golurile ardelenilor fiind marcate dupa pauza, in minutele 67 si 82.
Antrenorii ieseni au inceput meciul cu: Cimpeanu- Petrache, Urdaru, Paraschiv- Gavrilescu, Dragoi, Cotan, Caunei, Cantea, Dobrea si Sandu, dupa pauza intrind Moraru, Chiper, Gheban, Ancuta, Onut si Ciocoiu.
Urmatorul meci al iesenilor se va desfasura miercuri de la ora 17, adversar fiind FC Onesti.