Germania conduce Argentina cu 1-0

3 Iulie 2010
672 Vizualizari | 0 Comentarii
In al treilea meci din sferturile de finala ale Campionatului Mondial de fotbal, Germania conduce Argentina cu scorul de 1-0, in minutul 20. Din minutul 3, nemtii au deschis scorul prin Muller. Schweinsteiger a executat excelent in fata portii o lovitura libera din lateral stanga, iar Muller s-a inaltat imperial la coltul scurt si a trimis in plasa. Pana acum, s-au calificat in semifinale Olanda si Uruguay. Diseara, de la 21.30, este programat meciul dintre Spania si Paraguay.

Page time :0.1285 (s) | 22 queries | Mysql time :0.024565 (s)