News Flash:

Programul partidelor care vor avea loc astazi, in preliminariile Cupei Mondiale din 2010, zona Europa:

15 Octombrie 2008
615 Vizualizari | 0 Comentarii
Grupa 1

1. Danemarca 3 2 1 0 6-2 7p
2. Suedia 3 1 2 0 2-1 5p
3. Portugalia 3 1 1 1 6-3 4p
4. Ungaria 3 1 1 1 6-3 4p
5. Albania 3 0 1 1 3-2 4p
6. Malta 3 0 0 3 0-10 0p

Malta - Ungaria, la La Valetta, ora 20.30
Portugalia - Albania, la Braga, ora 21.45


Grupa 2

1. Grecia 3 3 0 0 8-0 9p
2. Israel 3 2 1 0 7-4 7p
3. Elvetia 3 1 1 1 5-5 4p
4. Letonia 3 1 0 2 3-5 3p
5. Luxemburg 3 1 0 2 3-7 3p
6. Moldova 3 0 0 3 2-7 0p

Letonia - Israel, la Riga, ora 18.00
Grecia - Elvetia, la Atena, ora 20.30
Luxemburg - Moldova, la Luxemburg, ora 21.15

Grupa 3

1. Polonia 3 2 1 0 5-1 7p
2. Slovenia 3 2 1 0 5-2 7p
3. Slovacia 3 2 0 1 7-4 6p
4. Cehia 2 0 1 1 0-2 1p
5. Irlanda de Nord 3 0 1 2 1-4 1p
6. San Marino 2 0 0 2 1-5 0p

Cehia - Slovenia, la Teplice, ora 18.30
Slovacia - Polonia, la Bratislava, ora 21.30
Irlanda de Nord - San Marino, la Belfast, ora 21.45

Grupa 4

1. Germania 3 2 1 0 11-4 7p
2. Tara Galilor 3 2 0 1 4-2 6p
3. Finlanda 2 1 1 0 4-3 4p
4. Rusia 2 1 0 1 3-3 3p
5. Azerbaidjan 3 0 1 2 0-2 1p
6. Liechtenstein 3 0 1 2 0-8 1p

Rusia - Finlanda, la Moscova, ora 16.00
Germania - Tara Galilor, la Monchengladbach, ora 21.45

Grupa 5

1. Spania 3 3 0 0 8-0 9p
2. Belgia 3 2 1 0 6-3 7p
3. Turcia 3 2 1 0 5-2 7p
4. Bosnia 3 1 0 2 8-3 3p
5. Armenia 3 0 0 3 0-8 0p
6. Estonia 3 0 0 3 2-13 0p

Estonia - Turcia, la Tallinn, ora 20.30
Bosnia Hertegovina - Armenia, la Zenica, ora 21.15
Belgia - Spania, la Bruxelles, ora 21.45

Grupa 6

1. Anglia 3 3 0 0 11-2 9p
2. Ucraina 3 2 1 0 4-1 7p
3. Croatia 3 1 1 1 4-4 4p
4. Belarus 2 1 0 1 3-2 3p
5. Kazahstan 3 1 0 2 5-11 3p
6. Andorra 3 0 0 3 1-8 0p

Belarus - Anglia, la Minsk, ora 20.30
Croatia - Andorra, la Zagreb, ora 21.15

Grupa 8

1. Italia 3 2 1 0 4-1 7p
2. Irlanda 2 1 1 0 2-1 4p
3. Muntenegru 2 0 2 0 2-2 2p
4. Bulgaria 2 0 2 0 2-2 2p
5. Cipru 2 0 1 1 2-3 1p
6. Georgia 3 0 1 2 2-5 1p

Georgia - Bulgaria, la Tbilisi, ora 17.30
Italia - Muntenegru, la Lecce, ora 21.50
Irlanda - Cipru, la Dublin, ora 21.45

Grupa 9

1. Olanda 2 2 0 0 4-1 6p
2. Scotia 3 1 1 1 2-2 4p
3. Macedonia 2 1 0 1 2-2 3p
4. Norvegia 2 0 2 0 2-2 2p
5. Islanda 3 0 1 2 3-6 1p

Norvegia - Olanda, la Oslo, ora 20.00
Islanda - Macedonia, la Reykjavik, ora 21.00.


Daca ti-a placut articolul, te asteptam si pe pagina de Facebook. Avem si Instagram.
Distribuie:  

Realitatea.net

Din aceeasi categorie

Site-ul bzi.ro nu raspunde pentru opiniile postate in rubrica de comentarii, responsabilitatea formularii acestora revine integral autorului comentariului.

Mica publicitate

© 2017 - BZI.ro - Toate drepturile rezervate
Page time :0.1545 (s) | 22 queries | Mysql time :0.030035 (s)