Pumni si sange la un meci de rugby disputat la Arad

10 Octombrie 2009
603 Vizualizari | 0 Comentarii
Un meci de rugby disputat duminica intre CSU Arad si RCM Timisoara a degenerat intr-o bataie generala intre jucatorii ambelor echipe, la mijlocul primei reprize.
Disputata in fata a aproximativ 200 de spectatori, pe o ploaie torentiala, partida dintre CSU Arad si RCM Timisoara s-a transformat intr-un meci de K1.
Cel mai afectat dupa aceasta bataie a fost Daniel Stoica de la Arad, acesta fiind transportat de urgenta la spital, dupa ce a suferit o comotie cerebrala.
Dupa ce meciul s-a reluat, CSU Arad a cedat in fata timisorenilor, 16-42, desi la pauza scorul era egal, 13-13.

Page time :0.2652 (s) | 22 queries | Mysql time :0.150702 (s)